Tread

0.0 0 oy

Tread Film Konusu

Eğer "Tread"de anlatılan olaylar gerçek hayatta gerçekleşmediyse, sinema meraklıları tarafından '70'lerde geçmiş bu kırsal intikam hikâyesinin herhangi bir özeti yanlış olabilir. Bu belgeseli betimlemek için kullanabileceğimiz bir benzetme olarak, işçi sınıfından oluşan kahramanları ticari kar için araç haline dönüştüren Jonathan Tiger'ın "White Line Fever" veya Jonathan Demme'nin "Fighting Man"  filmleri de yozlaşmış bir dünyada baskılarla mücadele edenleri anlatıyor.
Filmin yaklaşık üçte birinde Colorado da küçük dağ kasabasında elli bir kaynakçı ve susturucu dükkânı sahibi olan Marvin Heemeyer, uzaktan bakılınca “düzgün ve çalışkan bir adam” tanımına uygun gibi görünüyor. Elbette ki ilk izlenim, kader ağlarını örmeden önce gördüklerimizden ibaret. 
Olaylar ilerledikçe zaman zaman rahatsızlık verici görüntülerle de karşılaşabileceğimiz bu belgesel gerçekliğinden emin olmaktan korkabileceğiniz anlara şahit olmanıza sebep olacak ama gerilim severler için de hayli iyi bir alternatif olduğunun altını çizmemizin de faydası var.

Devamını Oku
Yönetmen: Senaryo: Paul Solet Yapımcı:  - Filmi Ekleyen: Sinemalar_Yonetim
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!