Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Bandage

Bandage (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8 / 10
14 oy

2010 - Japonya

DramMüzikalRomantik

119 Dak.

Shunji Iwai Chika Kan

6 kullanıcının favori filmi

4 kullanıcı, Bandage filmini izledi.

Film Özeti

Bandage, 1990'lı yıllarda geçen, ve o yıllarda çıkış yapan bir grup Lands'ın hikayesi. Aşk, arkadaşlık, ihanet, mutluluk, gözyaşı gibi bilimum insanı unsurları da içermekte tabii.
Bir gün bir arkadaşı bir CD uzatır Asako'ya, "LANDS bu, son zamanlarda çok popülerler, sen de bir dinle" diyerek. Asako'da dinler, sever, kısa zamanda grubun takipçilerinden biri haline gelir. Bir gün yine aynı arkadaşının "LANDS konseri varmış, gidelim mi?" diye sorması ile kendisini konserde bulur. İki kafadar binbir türlü oyun çevirerek kulis arkasına sızmayı başarırlar.

LANDS'ın solisti Natsu, kulis arkasında lensini düşürmüş çaresiz bir şekilde kıvranan Asako'yu işte o zaman fark eder. Natsu'nun gözdesi haline gelen Asako, onunla grubun provalarına gitmeye başlar. Talihi yolunda gider, bir süre sonra da grubun menajerliğini yapmaya başlar.

Asako'ya gönlünü kaptıran uçarı oğlan Natsu'nun halleri, Asako'nun kendi ayakları üzerinde durma çabaları, hızla popüleriteye kavuşan bir müzik grubunun karşılaştıkları güçlükler, sürtüşmeler. Yeri geldiğinde yüzünüze bir tebessüm konduracak, yeri geldiğinde yüreğinizi burkacak, en önemlisi baştan sona güzel müzik içeren bir film Bandage.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen AkBuyucu
Görüşleriniz