Bandage

6,8 14 oy

Bandage Film Konusu

Bandage, 1990'lı yıllarda geçen, ve o yıllarda çıkış yapan bir grup Lands'ın hikayesi. Aşk, arkadaşlık, ihanet, mutluluk, gözyaşı gibi bilimum insanı unsurları da içermekte tabii.
Bir gün bir arkadaşı bir CD uzatır Asako'ya, "LANDS bu, son zamanlarda çok popülerler, sen de bir dinle" diyerek. Asako'da dinler, sever, kısa zamanda grubun takipçilerinden biri haline gelir. Bir gün yine aynı arkadaşının "LANDS konseri varmış, gidelim mi?" diye sorması ile kendisini konserde bulur. İki kafadar binbir türlü oyun çevirerek kulis arkasına sızmayı başarırlar.

LANDS'ın solisti Natsu, kulis arkasında lensini düşürmüş çaresiz bir şekilde kıvranan Asako'yu işte o zaman fark eder. Natsu'nun gözdesi haline gelen Asako, onunla grubun provalarına gitmeye başlar. Talihi yolunda gider, bir süre sonra da grubun menajerliğini yapmaya başlar.

Asako'ya gönlünü kaptıran uçarı oğlan Natsu'nun halleri, Asako'nun kendi ayakları üzerinde durma çabaları, hızla popüleriteye kavuşan bir müzik grubunun karşılaştıkları güçlükler, sürtüşmeler. Yeri geldiğinde yüzünüze bir tebessüm konduracak, yeri geldiğinde yüreğinizi burkacak, en önemlisi baştan sona güzel müzik içeren bir film Bandage.

Devamını Oku

Bandage Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Seiji Okuda , Shunji Iwai , Toru Horikoshi , Takuya Itô , Hiroyuki Ueno Favori: 6 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 4 kullanıcı Bandage filmini izledi Filmi Ekleyen: ANGARALI