18 yaşından küçük olduğunuz için video gizlenmiştir.

Bu video bazı kullanıcılar için uygunsuz olabilir.

18 yaşından büyük müsünüz?

EVET HAYIR

Heartstopper Film Konusu

Arkadaşları tarafından sürtük damgası yiyen ve bu nedenle intihara karar veren liseli Sara Wexler, bir katilin ilgisine mazhar olur. Nasıl olduğu muamma, adam kızı hisseder ve adını söyler! Aynı anda, kurbanlarının canlı canlı kalbini söken seri katil Chambers (kızın adını haykıran şahıs), elektrikli sandalyede idam edilecektir. Katile dokunan kişiler bir an kendi ölümlerini görürler (Dead Zone’un biraz değişiği). Chambers, elektrik verildiği halde ölmez (Shocker?). Dışarıda şiddetli bir fırtına vardır ve yıldırım düşmektedir (elektrik akımının dengesiz olduğu böyle havalarda bir türlü öldürülemeyen katiller, sık kullanılan klişelerdendir).
Sara kendini öldürmek için çeşitli yollar dener fakat başaramaz. Aklına başka bir yöntem gelir ve gece yolun ortasına dikilir. Chambers’ın cesedini hastaneye taşıyan hapishane nakil aracının altında kalır ve sakatlanır. Mecburen aynı nakil arabasında hastaneye taşınır ve kız kendine geldiğinde, yanındaki yanık cesedin canlı olduğunu farkeder ve kolları temas eder. Caninin kolundaki döğmenin bir parçası, adeta yürüyerek kızın koluna yerleşir.

Devamını Oku
Yapımcı: Kate Harrison , Jacqueline Kelly , Lewin Webb Favori: 3 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 1 kullanıcı Heartstopper filmini izledi Filmi Ekleyen: efran