Bir İhtimal Daha Var Film Konusu

“Bir ihtimal daha var”, yıllara ve onca kırgınlığa karşı donkişot-vari bir serüvene kalkışan altı can dostun dokunaklı olduğu kadar neşeli ve heyecanlı macerasını anlatıyor.
Neyzen, Kenan, Farun, Asim, Gökhan ve tabii ki Alev; Üsküdar musiki cemiyeti’nden yılların alt edip dört bir yana savurduğu altı dost, kalplerinde herşeyden üstün tuttukları müziklerini –belki de son kez- dünyaya duyurabilmek için, yurdumuza teşrif etmekte olan büyük bir yıldızın konserini basmaya karar verirler.
Yapılacak çok iş vardır, geçen her saniyeyle zamana karşı yok olan değerler ve en önemlisi “aşk” kurtarılacaktır.
Yolculuğun en önemli adımı Alev’i, diva’larını geri kazanmaktır. Grubun alımlı ve yetenekli solisti, kariyerinin doruğuna ulaşan son basamakta müziğe ve dostlarına buruk bir veda etmiştir.
Alev, artık bir konsolos eşidir. Şaşalı hayatının içinde gerçek bir yalnızlığa hapsolan Alev’in tek neşe kaynağı çapkın üvey oğludur.
“Altın kafes”inden nasıl kurtulacağını bilemez; taa ki beş kafadar birgün çılgın bir planla kapısında belirene kadar.
İşte o zaman hayat yeniden başlayacak, ve saygın diplomat eşi yaşama tutkusu için fedakarlık etmenin ne demek olduğunu tüm dünyaya göstermek için gözünü kapatıp boşluğa atlayacaktır.

Devamını Oku
Yapımcı: Uğur Uludağ , Serdar Kodal , Aslı Kocaoğlu Oflaz Favori: 68 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 35 kullanıcı Bir İhtimal Daha Var filmini izledi