Kaçakçılık şebekesi

7,8 2 oy

Kaçakçılık şebekesi Film Konusu

Luca Di Angelo (Fabio Testi) ve ekibi Napoli’nin en sistemli çalışan deniz kaçakçılık şebekesinin(Contraband) atardamarıdır. Eski kuşak babaların gözetimi ve orta kuşak büyüklerinin yönetimi ile kaçak sigara sevkiyatları konusunda Sicilya’nın en büyükleridir. Mali polis ve sahil güvenliğin şebekeyi sürekli olarak takip altında tutması bile ekibin işlerinde ki başarısını engelleyemez. Kanun ve adaletin engel olamadığı bu yapılanma Napoli’nin sosyal yaşamı içerisinde ki para aklama yöntemlerini de keşfetmekte gecikmez. At yarışlarından gece kulübü işletmeciliğine pek çok yasal iş, şebekenin akladığı para ile sürmektedir.

Sigara konusunda uzmanlaşan şebekenin güvenlik güçleriyle deşifre edilemeyen ilişkileri denizin karşı kıyısından gelen bir haberle ortaya dökülür. Fransız sadist uyuşturucu baronu “Marsigliesi”(Marcel Bozuffi) şebekenin çalışma sistemi ve hattını uyuşturucu sevkiyatı için kullanmaya karar vermiştir. Bu cazip teklif için avans olarak Luca’nın kardeşini öldürür ve sahibi oldukları harayı yakar. Suikastın hemen ardından Napoli’de yeni bir gün doğarken Contraband tüm orta yaş ve genç kadrosunu kaybeder.

Bir yandan polis ve sahil güvenlikle kaç kovala oynayan Luca diğer tarafta kaçırılan ailesi ve öldürülen tüm yol arkadaşlarına karşı Fransızlarla yalnız bir savaşı sürdürmek zorundadır. Yüzyüze hesaplaşma günü geldiğinde Napoli’nin asıl sahipleri ortaya çıkarlar
Contraband’ın en seçkin üyeleri olan yaşlı kuşak babalar…

Devamını Oku

Kaçakçılık şebekesi Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Sandro Infascelli Filmi İzleyenler: 1 kullanıcı Kaçakçılık şebekesi filmini izledi Filmi Ekleyen: blondy
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!