Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Rönesans

Renaissance

Bütün Fragmanlar ►
Rönesans (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.8 / 10
113 oy

13 Nisan 2007

2006 - FransaİngiltereLüksemburg

AnimasyonAksiyonDramGerilim

105 Dak.

 -

Daniel Craig Romola Garai Ian Holm Catherine McCormack Jonathan Pryce

Matthieu Delaporte Alexandre de la Patelliere

68 kullanıcının favori filmi

14 kullanıcı, Rönesans filmini izledi.

Rönesans Film Konusu

Paris, 2054. Genç ve başarılı bir araştırmacı olan Ilona Tasuiev (Romola Garai) kaçırılır. Fidye istenmemektedir ve onu bulmak için yapılan ilk girişimler boşa çıkar. Dev bir çok uluslu şirket olan Avalon ve kızın işvereni onu ne pahasına olursa olsun kurtarmak istemektedir. Avalon’un yönetim kurulu başkanı Dellenbach (Jonathan Pryce) bu davada rehin kurtarma uzmanı ve teşkilatın en tartışmalı polisi memur Bartholomew Karas (Daniel Craig)’ın görevlendirilmesini ister..
Karas Ilona ile gözden düşen bilim adamı Dr Jonas Muller’in arasında bir bağ olduğunu öğrenir ve İlona’nın kendisi kadar güzel kız kardeşi Bislane (Catherine McCormack) ile buluşur. Kayıp kızın ilgi çekici bir resmini oluşturur ve kar yağmaya başlayınca onun Paris’te yeni ortaya çıkan şehir ormanlarındaki hareketlerini takip eder: O da izlenmektedir ve tehdit edilir, tanıklar öldürülür ve birisi de onu öldürmeye çalışır.
Polis artık avının kurban mı yoksa suçlu mu, melek mi şeytan mı olduğunu bilmemektedir. Ilona’nın izini sürmek artık Karas için belki de tüm halk için bir ölüm kalım meselesi haline gelmiştir. İlona, insan ırkının geleceğini belirleyecek bir protokolün bilimsel anahtarını tutmaktadır

Devamı
Gizle
Görüşleriniz