Bir Cenaze Dört Nikah

7,0 14 oy

Bir Cenaze Dört Nikah Film Konusu

Boris ufak bir şehirde cenaze işleri yapmaktadır. Çocukluk aşkı Betty'i sonradan milletvekili olan Hugh'a kaptırmış ve bunun üzüntüsünü yıllardır içinde yaşatmaktadır. Diğer yandan da kentin diğer cenaze levazımatçısı Frank ile de rekabet içerisindedir. Yıllar sonra Betty ile karşılaştıklarında aşkı yeniden alevlenir. Betty'nin de aynı hislere sahip olduğunu anlayınca birlikte olabilmek için yollar ararlar. Bunlardan biri de Betty'nin kaza ile öldü numarası yapması ve cenazeyi kaldıracak olan Boris'in bu işi gizlemesi ve beraber kaçmalarıdır.
Ancak işler planlandığı gibi gitmez. Planlı kaza sonrası cenazeye Frank'de talip olur. İşi Boris alır ancak böyle bir kaza geçirmiş kişinin tören için nasıl böyle güzel ve canlı şekle sokulduğu Frank'in aklında kalır ve öğrenmeye çalışır. Öte yandan Betty'nin eşi Hugh ve sevgilisi de onu öldürerek beraber olma düşünceleri kurmuşlar ve bunu da kendi cenaze töreninde veda sırasında ona söylemişlerdir. Bunun sonrasında Betty'de Boris ile kaçma planını erteleyerek onlardan öç almayı düşünür. Filmin son bölümünde bir "perili ev" mizanseni kurulur ve Betty intikamını eşi ve metresinden alır.

Devamını Oku

Bir Cenaze Dört Nikah Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Michael Cowan Diğer Adı: Undertaking Betty Favori: 12 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 5 kullanıcı Bir Cenaze Dört Nikah filmini izledi Filmi Ekleyen: dipnot
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!