18 yaşından küçük olduğunuz için video gizlenmiştir.

Bu video bazı kullanıcılar için uygunsuz olabilir.

18 yaşından büyük müsünüz?

EVET HAYIR

Parti Canavarı Film Konusu

Film 1980’lerin ortalarına doğru New York’un gece kulübü çevrelerinde nam salan ve ‘club’ kültürünün yükselişinde büyük rolü olan Michael Alig’in gerçek yaşam öyküsünü anlatıyor. Alig rolünde, “Evde Tek Başına” serisinden hatırladığımız eski dostumuz Macaulay Culkin’i görmek, filmin en hoş yanlarından biri. Taşradan New York’a “tam anlamıyla şahane” olabilmek için gelen toy Michael, parti dünyasının tuhaf kraliçesi eşcinsel James St. James’i tanır tanımaz ona hayran oluyor ve onun “nasıl popüler olunur?” konulu kişisel eğitiminden geçtikten sonra hızla zirveye tırmanıyor.
 
“Parti Canavarı”, tek bir kişinin yükselişi ve düşüşüyle ilgileniyor gibi gözükse de aslında gece hayatı, uyuşturucular ve kaybolan hayatlar üzerinden dönemin ruhunu dan vermeye çalışıyor, ama tabii ki bir dönem filmi olma gibi bir iddiası yok.
İMDB : 5.9

Devamını Oku
Yapımcı: Christine Vachon , Bradford Simpson , Jon Marcus , Randy Barbato , Fenton Bailey Favori: 26 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 3 kullanıcı Parti Canavarı filmini izledi Filmi Ekleyen: al2