Kayıp Sembol

Kayıp Sembol Film Konusu

Harvard Simgebilim Profesörü Robert Langdon, Kongre Binası'nda konferans vermesi için yakın bir arkadaşından davet alır. Ancak, Washington'a varır varmaz oldukça garip bir durumla karşı karşıya kalan profesör, kendini korkunç bir oyunun ortasında bulur.
Kongre Binası'na bırakılmış olan bir sembolün - yakın arkadaşı Peter Solomon'un kesik eli - varlığını haber veren bir telefon, Langdon'ı hiç de yabancısı olmadığı bir dünyaya davet etmektedir.
Antikçağlarda kullanılan bir sembolik çağrı, daveti alan kişiyi ezoterik bilgeliğin hüküm sürdüğü, çok eskilerde kalmış kayıp bir dünyaya sürükleyecektir.
Sonu belli olmayan bu mistik daveti arkadaşını kurtarmak için kabul eden Langdon, bir anda masonik sırların, saklı kalmış tarihin ve o güne dek görmediği yerlerin gizli dünyasında inanılmaz bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalır.
Artık cevaplanması gereken sorular vardır:
İnsanlığın Altın Çağı, açılmaması gereken bir kapının aralığından sırlarıyla birlikte yok mu olacak, yoksa hikmetin ışığında tüm soruların cevapları mı bulunacaktır?...

Devamını Oku

Kayıp Sembol Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Ron Howard , Dan Brown , Brian Grazer , John Calley Favori: 263 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 46 kullanıcı Kayıp Sembol filmini izlemeyi düşünüyor Filmi Ekleyen: jaki
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!