Şampiyon Zebra

7.7 228 oy

Şampiyon Zebra Film Konusu

“Çizgili”, bir şampiyonun yüreğine sahip ve Kentucky’nin en prestijli at yarışını kazanma hayali olan bir zebradır. Ama at değil de bir zebra olduğundan habersiz, bir çiftlik dolusu konuşan hayvanla birlikte yaşamaktadır. Daha bir bebekken kendisini bulan Nolan, onu kızının ısrarı üzerine himayesine alır ve büyütür. Fakat çiftliğin yakınındaki büyük harada yetiştirilen yarış  atlarını gördükçe “Çizgili”nin umudu azalır. Çünkü buradaki atlar onunla görünüşünden dolayı dalga geçerler. En yakın arkadaşı Tucker çiftlikteki en yaşlı hayvanlardan biridir ve bir midillidir. Yıllar önce sahibi Nolan ile birlikte pek çok yarış atı yetiştirmiştir. Çiftlik hayvanları Tucker önderliğinde Nolan’ı, Çizgili’yi yarışlara hazırlaması konusunda kendilerince bir yolla ikna ederler.
Şimdi, Nolan’ın kızı Chan ve Çizgili, kendileriyle alay eden tüm Kentucky’ye inat bu prestijli yarışta yerlerini almaktadır.

Devamını Oku

Şampiyon Zebra Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Seslendirenler: Dustin Hoffman Michael Clarke Duncan Joshua Jackson Mandy Moore Whoopi Goldberg Senaryo: Frederik Du Chau David Schmidt Steven P. Wegner Kirk De Micco Yapımcı: Favori: 195 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 254 kullanıcı Şampiyon Zebra filmini izledi Filmi Ekleyen: al2