Hayatım Yalan Film Konusu

1969 yapımı Cactus Flower'ın yeniden uyarlaması...
Bir plastik cerrrahi uzmanı olan Danny McGabe, kadınları tavlamak için sıradışı bir yöntem kullanmaktadır: Evlilik. Bekar olan Danny evli ama mutsuz olduğu yalanı ile tek gecelik bir çok ilişki yaşamıştır. Evlilik onun emniyet kemeridir. Ta ki hayatının aşkı Palmer ile karşılaşana dek... Kendisinden yaşça küçük bir ilkokul öğretmeni olan Palmer, ona yalan ve çapkınlık dolu eski hayatını unutturmuştur.
Ancak Danny, günün birinde cebinde unuttuğu alyans nedeniyle Palmer'a yakalanır ve boşandığını söylemek zorunda kalır. Elbette bu durumda yalanını destekleyecek eski bir eş bulmak zorundadır, yardımına işyerindeki Katherine Murphy koşar. Katherine ile evli olduğu yalanını yutturmaya çalışan Danny, bir de çocukların devreye girmesi ile iyice zor durumda kalır.

Devamını Oku

Hayatım Yalan Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Steve Koren , Adam Sandler , Jack Giarraputo , Barry Bernardi , Tim Herlihy , Allen Covert , Heather Parry Favori: 1884 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 2802 kullanıcı Hayatım Yalan filmini izledi Filmi Ekleyen: filmerkan