Karanlık Cennet

7.1 189 oy

Karanlık Cennet Film Konusu

Güney Fransa’da yaz tatillerini geçiren Gaspard ve Marion birbirlerine delicesine aşıktırlar. Deniz kenarında buldukları cep telefonunu sahibine vermek istediklerinde, adamın gizemli bir kadınla buluşacağını keşfederler. Adamı takip ettiklerinde onun gizemli kadınla (Audrey) birlikte intihara teşebbüs ettiğine şahit olurlar. Adam ölür ama kadını son anda kurtarmayı başarırlar.Audrey, Gaspard’ı Black Heaven adlı bilgisayar oyunuyla tanıştırır. Yarattığı karakterle oyunu oynamaya başlayan Gaspard için sanal dünya ile gerçek yaşam birbirine girmeye başlar. Gaspard yarattığı yeni kimlikle, kendini bu gizemli sanal dünyanın içinde, tehlikenin tam ortasında bulacaktır.
L’autre monde (Black Heaven); Gilles Marchand’ın yönettiği ve Dominik Moll ile senaryosunu yazdığı, Belçika ve Fransa ortak yapımlı, animasyon ve gerçek görüntülerin karışımı bir dram filmi.

Devamını Oku

Karanlık Cennet Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Senaryo: Dominik Moll Gilles Marchand Yapımcı: Diğer Adı: Black Heaven Favori: 107 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 96 kullanıcı Karanlık Cennet filmini izledi Filmi Ekleyen: crazybeau