Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Raydan Çıkanlar

Derailed

Raydan Çıkanlar (2005) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.0 / 10
866 oy

26 Mayıs 2006

2005 - ABDİngiltere

DramGerilim

112 Dak.

Aydoğan Temel Tugay Erverdi Pınar Erengil Fulya Ergüneş Müfit Coşkun

Stuart Beattie

945 kullanıcının favori filmi

776 kullanıcı, Raydan Çıkanlar filmini izledi.

Raydan Çıkanlar Film Konusu

Reklamcı Charles Schine her gün işiyle evi arasında mekik dokuyan Chicago'lulardan birisidir. İşine gitmek için her sabah düzenli olarak 8:43 trenini yakalamak zorundadır. Bir gün treni kaçırır ve Lucinda Harris ile tanışır. Lucinda çok güzel, büyüleyici ve baştan çıkarıcıdır. Artık Charles'ın hayatı sonsuza dek değişecektir.
Lucinda ve Charles'ın her ikisi de adeta çocuklarıyla evli olmasına rağmen sanki bir manyetik alan gibi birbirlerine doğru çekilirler. Birlikte yedikleri öğle yemekleri kısa sürede iş sonrası akşam yemeklerine dönüşür. Çok geçmeden de kendilerini bir otel odasında bulurlar. Charles ile Lucinda'nın mükemmel gibi görünen ilişkisi, odaya LaRoche adlı acımasız bir yabancının girmesi ve ikisini silahla tehdit etmesiyle çıkmaza girer. Yasak aşk artık akla hayale sığmayacak kadar tehlikeli ve şiddet yüklü bir kabusa dönmüştür.
Charles'ın yaşamı artık ihanet, şantaj, şiddet ve cinayetlerle doludur. Karısına açılamayan ve polise de bir şey söyleyemeyen Charles, artık tanımlayamadığı bambaşka bir dünyanın içinde tuzağa düşmüştür. Yakın zaman öncesine kadar bildiği hayatından eser kalmamıştır.

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen volky
Görüşleriniz