Sinemalar.com

Türkiye’de İlk Seyircilerini Korkuttu!

Türkiye’de İlk Seyircilerini Korkuttu!
15 Ocak 2010

Paranormal Activity ön gösterimi geçtiğimiz gün ( 11 Ocak 2010 Akşamı ) Cevahir AVM Şişli Megaplex sinemasında 6. salonda yapıldı.  Salona yerleştirilen 2 kamera ile izleyicilerin tepkileri kayda alıdı. Kaydedilen görüntülerde izleyicilerin ilginç görüntüleri dikkat çekti.

 

Dünya çapında yankı uyandıran film Türkiye’de izleyicisiyle buluştu. Film boyunca salona yerleştirilen iki kameraya yansıyan görüntülerden izleyenlerin korku sahnelerinde çığlık attığı ve yerlerinden sık sık sıçradığı gözlemlendi.
Micro bütçesiyle büyük gişe başarısı yakalayan film Türkiye’de de 2010’un en iyi Korku-Gerilim filmi olmaya aday görünüyor.

 

Film, evlerinde doğa üstü olaylardan şüphelenen genç bir çiftin gece neler olup bittiğini kamera ile kaydetmelerini konu alıyor. Filmi diğer korku filmlerinden ayıran en büyük özelliği amatör bir kamera ile çekildiğinden gerçekliğe bu kadar yakın olması.

 

Özel klibe buradan ulaşabilirsiniz.

Tüm yorumlar (48)

Avatar
Ilyada-35 (Artist) | 14 Ağustos 2011, 16:23

Film doğa üstü olaylara inananlar için gerçekten korkutucu. İnsanların da korku sahnelerinden korkması normal yani.

Cevap Yaz
0
0
gogola (Artist) | 21 Şubat 2011, 01:55

Fena değil, izlerken ürpertiyor ama daha uçuk bir korku değil

Cevap Yaz
0
0
VampireLegends (Dublör) | 22 Aralık 2010, 14:45

Bence filmi izleyenler çok öngörüyle filmi izliyorlar.Şahsen ben filmi izlerken hiç korkmadım tamam 1 2 yerde irkildim ama abartıcak bişey yok bence.Genede son zamanların en iyisi diyebilirim.

Cevap Yaz
0
0
Korkuefendisi (Artist) | 4 Temmuz 2010, 13:21

amatör el kamerasıyla çekilmiş dünyanın her yerinde izliyeçisini sinema solanlarında korkutmaya başarmış bençe nadir sayılabileçek bir korku filmiydi ben şahsen izlerken pek korkmadım ama şunu söylemeliyim ki gerçek gibi yapmışlar filmi oyunçularda gayet iyi oynamışlar öyle bölümleride var ki filmde ister istemez irkiliyorsunuz işte buda filmin artı tarafı bençe filmin sonuda çok gizemli bitti inşallah ikinçisini çekerler en yakın zamanda kesin çekilmesi lazım izliyenler ne demek istediğimi anlamışlardır umarım.filmin sonu tam bir soru işareti.

Cevap Yaz
0
0
TheGerry (Figuran) | 19 Mart 2010, 18:50

valla izlemedim pek de iyi demiyor herkes izlemekte istemem yani

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz