Sinemalar.com

Garfield İlk Defa 3 Boyutlu

Garfield İlk Defa 3 Boyutlu
27 Ocak 2010

İlk defa Garfield Süper Kahraman’da boyutlararası macerada Karikatür Dünyası, Çizgi Roman Dünyası’yla tanışıyor.

 

29 Ocak’da 3 Boyutlu olarak gösterime girecek filmin seslendirmesini Garfield ile özdeşleşmiş olan Okan Bayülgen yaptı.

 

Filmde Garfield’ın ikiz kardeşi olan Garzooka karakterini de eş zamanlı seslendiren Bayülgen’in iki karakterin karşılklı dialoglarında komik sahneler ortaya çıktı. Filmin ingilizce versiyonunda olduğu gibi farklı iki sesi aynı konuşma içerinde seslendirdi.

 

Filmin Konusu

 

Dünyada hiçbir şey Garfield’ın yemeden başka bir şeye kalkışmasını sağlayamaz, ta ki süper-kedi Garzooka Çizgi Roman evreninden Karikatür Dünyası’na ürkütücü haberlerle birlikte düşene kadar - süper kötü Vetvix barışçıl Dorkon gezegenine saldırmış, hem Çizgi Roman hem de Karikatür evrenini işgal etmesine yardımcı olacak bir icadı çalmıştır.

Tüm yorumlar (16)

Avatar
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 17:27

Filmin başını izledim. Kardeşimde vardı yanimda tam ona göre bir filmmiş. Çocuklara hitap eden bir film kesinlikle. :)

Cevap Yaz
0
0
rza35 (Profesyonel) | 2 Şubat 2010, 08:48

3 boyutluda bir ayrı olur bu filmde izlemek gerek.

Cevap Yaz
0
0
kubrasalim (Amatör) | 1 Şubat 2010, 13:22

garfilşd in üç boyutlusunu çok merak ediyorum internete düşünce hemen indiricem ama bunu gözlükle seyretmek daha zevkli olur galibaa

Cevap Yaz
0
0
vfvandetta (Figuran) | 28 Ocak 2010, 05:43

Eminim ki hepimiz de çocukluğumuzdan beri Garfıeld hastasıyızdır. O miskin,hafif şişman,zeki,laf cambazı ve bi o kadar da tatlı ve sempatik kediyi çok seviyorduk. ancak nedendir bilmem sinemadaki halini çok benzetemedim GARFIELD a sanki başka birşeyler izliyormuş havası veriyor. ancak eski bölümleri televizyonda izlediğim yada denk geldiği zaman gülmekten kırılıyorum. GARFIELD o eski halinden uzaktı. açıkcası 3d olacağı haberine sevindim ama espriler de bizim eski bildiğimiz tarzda olsun. Aksi halde çok gülmeden sinemadan çıkmak istemiyorum.

Cevap Yaz
0
0
Melomania (Profesyonel) | 28 Ocak 2010, 01:13

Garfikler hiç hoş görünmüyor göze. Resmen dandik... Bir Garfiedl hikayesiyle aileleri çocukları vasıtasıyla kandıracaklar. 3 boyutmuş imaxmeiş bu adamlar için zor değil artık bunları yapmak. Ve o kadar imkan varken şu görüntüye bakın! iğrenç! bilgisayar oyunu gibi... Bi Wall-E ye bir Up'a bakın. Onlar animasyonsa bu ne, bu animasyonsa onlar ne?

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz