Sinemalar.com

Siyad Törenini Cem Yılmaz Sunuyor

Siyad Törenini Cem Yılmaz Sunuyor
27 Ocak 2010

31 Ocak Pazar akşamı Beşiktaş Kültür Merkezi’nde yapılacak törenle sahiplerini bulacak 42. SİYAD Ödülleri’nin sunucuları belli oldu. Ödül törenini, tek kişilik gösterileriyle 15 yılı aşkın bir süredir sahnede olan ve “Her Şey Çok Güzel Olacak”, “Vizontele”, “G.O.R.A.”, “Organize İşler”, “Hokkabaz”, “A.R.O.G” ve “Yahşi Batı” gibi filmlerde oyuncu, senarist veya yönetmen olarak karşımıza çıkan Cem Yılmaz sunacak.

 

Gecenin diğer sunucusu ise ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Şenay Gürler. Televizyonda “İkinci Bahar”, “Biz Size Aşık Olduk” ve “Avrupa Yakası” gibi dizilerde izlediğimiz, sinemada “Korkuyorum Anne” ve “İlk Aşk”taki rollerinden tanıdığımız, 2006’da SİYAD Ödülleri’nde “Korkuyorum Anne”deki rolüyle “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülünü kazanan Gürler anonslarıyla törende yer alacak.

 

Geçen yıl kaybettiğimiz değerli yönetmen Ahmet Uluçay’ın adıyla anılacak olan “Ahmet Uluçay Umut Ödülü” dahil 14 dalda ödüllerin verileceği gecede Sezer Sezin, Süleyman Turan ve Vedat Türkali Onur Ödülü’nün, Atilla Dorsay ise Tuncan Okan Emek Ödülü’nün sahibi olacak.

Tüm yorumlar (27)

Avatar
SARILACIVERT (Profesyonel) | 22 Şubat 2010, 17:55

Off koptum yaa çok komikti bundan sonra bütün törenleri Cem Yılmaz sunsun ;) =) :)

Cevap Yaz
0
0
romanist (Profesyonel) | 17 Şubat 2010, 15:28

mükemmel sundu vallahi.bir ara ödül töreni olduğunu hepimiz unuttuk.çünkü gülme krizi geçiriyorduk.cem yılmaz gerçekten de çok üst düzey bir adam

Cevap Yaz
0
0
rza35 (Profesyonel) | 2 Şubat 2010, 08:48

Cem Yılmaz ne yapsa tutar adam artık aştı olayı varlığı yeter güldürmeye.

Cevap Yaz
0
0
eren-bilgin96 (Profesyonel) | 1 Şubat 2010, 01:16

BU HABER ÇOK HOŞUMA GİTTİ. HATTA SEYİRCİLER İÇİN ÇOK RAHAT OLACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM. CEM YILMAZ SANIRIM SİYAD TÖRENİNİ SUNA SUNA ESPRİDE YAPMIŞTIR.

Cevap Yaz
0
0
IndianaJoNeS2 (Profesyonel) | 31 Ocak 2010, 20:51

cem yılmaz tam bir fenomen..bu adamı filmleri konusunda çok kıyaslıyolar başka komedyenlerle ancak ve ancak adamın iddası yok kendi yolunda gidio ve kimseyide takmaya niyeti yok..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz