Sinemalar.com

SES 5 Mart’ta Duyulacak!

SES 5 Mart’ta Duyulacak!
11 Şubat 2010

“Bıçak Sırtı” dizisindeki başarılı performansının ardından İtalya’ya dönen Mehmet Günsür, uzun bir aradan sonra “Ses” filmi için kamera karşısına geçti. Son beş yıldır sinema kariyerine yurtdışında çevirdiği filmleriyle devam eden Mehmet Günsür, SES ile sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

 

5 Mart’ta vizyona girecek olan filmde Selma Ergeç ile başrol oynayan Mehmet Günsür, rolü gereği gökdelenin çatısında yürümesi gereken sahnede heyecan dolu anlar yaşandı. Maslaktaki bir gökdelenin teras katında, yerden yüz metre yükseklikteki, parmaklıklar üzerinde gerçekleştirilen çekimlerde Mehmet Günsür, dondurucu soğuk ve tehlikeli çekim şartlarına karşın dublör kullanmadı. Bütün gece süren çekimler, alınan önlemler ve ekip özverisi ile başarı ile tamamlandı. 4 haftada tamamlanan film çekimlerinin ardından İtalya’ya geri dönen Günsür, filmin özel gösterimi için İstanbul’a geliyor.

 

Yönetmenliğini Ümit Ünal’ın üstlendiği filmin kadrosunda Selma Ergeç, ve Mehmet Günsür’ün yanı sıra Işık Yenersu, Eylem Yıldız, Serra Yılmaz gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

 

Konu: Derya (Selma Ergeç) bir bankanın çağrı merkezinde çalışan ve yaşlı annesi (Işık Yenersu)  ile birlikte yaşayan genç bir kızdır. Derya’nın rutin giden hayatı, gaipten duymaya başladığı bir SES’in ortaya çıkması ile beraber altüst olur. Genç kız başlangıçta SES’i duymazlıktan gelmeye çalışsa da, SES kısa sürede hayatını kontrol etmeye başlar. Derya’dan işyerindeki patronu Onur’u (Mehmet Günsür) takip etmesini  isteyen SES, genç kızın hayatını giderek korkunçlaşan bir kabusa çevirir.

Tüm yorumlar (16)

Avatar
factual (Jön) | 20 Şubat 2010, 22:55

mehmet günsür ü beğeniyorum. umarım ekip olarak iyi bir iş çıkarırlar..

Cevap Yaz
0
0
MrDuYGuN (Amatör) | 14 Şubat 2010, 03:28

güzel bir filme benziyor, umarım Türkiye'de hala bir türlü adam gibi yapılamayan korku ve ya gerilim filmi türündeki açığı bir nebze olsun kapatabilir...

Cevap Yaz
0
0
emmadaniel (Amatör) | 13 Şubat 2010, 19:08

iyi bi korkuya benziyo umarım güzel olur zaten mehmet günsür iyi iş çıkarır

Cevap Yaz
0
0
Khostas (Dublör) | 13 Şubat 2010, 16:22

mehmet gunsur da olmasa cok da tahammul edilebilir bisey gibi gorunmedi bana...

Cevap Yaz
0
0
c3m77 (Figuran) | 13 Şubat 2010, 13:31

Umarım sinemaseverleri hayal kırıklıgına ugratmaz.Konusu itibarıyle korku tarzı sanırım.Bu sene biçok korku filmi cıkıyor ve devam edecek.Umarım Türklerde bu işi alnının akıyla becerir.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz