Sinemalar.com

Romantik Komedi Rakiplerini Geçti

Romantik Komedi Rakiplerini Geçti
16 Şubat 2010

Başrollerini Cemal Hünal, Sedef Avcı, Sinem Kobal, Engin Altan Düzyatan, Burcu Kara, Gürgen Öz ve Begüm Kütük’ün paylaştıkları 5 Şubat 2010’da vizyona giren Romantik Komedi adlı film, yabancı tüm rakiplerini geçerek birinciliğini korudu…

 

Romantik Komedi, bu hafta vizyona giren dünya starları Julia Roberts, Jessica Alba, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Jamie Foxx, Jessica Biel gibi oyuncuların yer aldığı Sevgililer Günü adlı yabancı filmini nerdeyse üç katı fazla gişe yaparak ezdi geçti. Romantik Komedi’yi bu hafta sonu 101 bin kişi izlerken, dünya starlarının buluştuğu Sevgililer Günü adlı filmi sadece 38.590 kişi izledi.

 

Merly Streep, Alec Baldwin’in başrolünü oynadığı ‘İlişki Durumu: Karışık’ adlı filmi üç haftada 64 bin kişi, Hugh Grant, Sarah Jessica Parker’in oynadığı ‘Morganlar Nerede’ adlı filmi dört haftada 41 bin kişi, Drew Barryomore ve Robert De Niro’nun oynadığı ‘Herkesin Keyfi Yerinde’ adlı film ise iki haftada 25 bin kişi izledi. Bu dört filmin toplamı 168 bin seyirci toplarken, Romantik Komedi sadece ikinci hafta sonunun sonunda totalde 343 bin kişi tarafından izlenerek kendi türünde rekoru kırdı.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
karakartalkartal (Dublör) | 29 Haziran 2011, 16:56

çok çok başarılı bir filmdi,devamlı sinemalrımızda böyle kaliteli filmler görmke istiyoruz..

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 17:33

Çok güzel bir filmdi bence. Arkadaşım çok ısrar etmişti gidelim bu filme diğe ama ben gitmek istemiyordum. Ama gerçekten çok hoş bir filmmiş Sedef Avcı çok şeker biri ve çok iyi bir oyuncu.

Cevap Yaz
0
0
damn34 (Figuran) | 27 Eylül 2010, 19:36

ewt bencede türklerin yaptığı en iyi romantik komedi filmi :D

Cevap Yaz
0
0
mayneymiz (Profesyonel) | 4 Haziran 2010, 15:28

türklerin yaptığı en en en iyi fil diebilirim ama sevgililer günüde güzeldi

Cevap Yaz
0
0
byleth (Figuran) | 18 Şubat 2010, 20:56

Türklerin yaptığı en iyi romantik komedilerden biri bence bu film. İnsanı eğlendiren, güldüren ve en önemlisi sıkmayan bir film. Yalnız bazı sahnelerde yine "yeşilçam" havası hissedilmiyor değil.
Yine de beğenmeyenlerin filme ne beklentilerle girdiklerini çok merak ediyorum. yani elbette Ugly Truth ya da Teklif gibi destansı bir romantik komedi olmayacağı aşikardı fakat neden bu kadar hayalkırıklığı yaşadılar bir türlü çözemedim.
Benim zannımca Türk sineması yavaş yavaş oturmaya başlıyor. Çünkü son çıkan 5-6 türk filmi gitmeyi çok istediğm ve aşırı merak ettiğim filmler olmuştur. Ne yazık ki içlerinden sadece Romantik Komedi'ye gidebildim ve verdiğim paraya da değdi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz