Sinemalar.com

11 Bin Dolar İçin Korku Filmi İzle

11 Bin Dolar İçin Korku Filmi İzle
23 Şubat 2010

Yapımcı Ram Gopal Varma, filmin tanıtımı için bulunduğu Mumbai\'de gazetecilere yaptığı açıklamada, bir aileyi sarsan kötü bir ruhun anlatıldığı ve aynı adlı ilk filminin devamı olan \"Phoonk 2\"nin kendisini korkutmayacağını söyleyenleri, sinemada tek başına filmi izlemeye davet ettiklerini söyledi.

 

Varma, bunu başaracağını iddia eden izleyicinin, filmin gösterileceği sinema salonunda kalp atışlarının kaydedileceği bir makineye bağlanacağını ve tüm gösterim sırasında gözlerini kapatmadığını ispatlamak için kamerayla görüntüleneceğini kaydetti.

 

Sözkonusu kayıtların, sinema salonu dışında kurulan bir ekranda gösterileceğini belirten Varma, bunu başaran olursa kendisine yaklaşık 11 bin dolar para ödülü verileceğini bildirdi.

 

Ram Gopal Varma \"Phoonk\" serisinin ilki için de benzer bir teklifte bulunmuş, ancak filmin tanıtımı için yapılan yarışma, gönüllü seçimine hile karıştırıldığı iddiaları üzerine iptal edilmişti.

Tüm yorumlar (32)

Avatar
NormanBates (Jön) | 23 Eylül 2010, 18:26

Cannibal Holocasut filminin yönetmeni bile böyle bişey yapmadı sen kim oluyon

Cevap Yaz
0
0
16furkan16 (Dublör) | 24 Temmuz 2010, 23:09

işte reklam budur :) başka söze gerek yok böyle bir görüşü ortaya atmak bile insanda şüphe uyandırıyor :D

Cevap Yaz
0
0
since january (Profesyonel) | 5 Mayıs 2010, 12:03

Bu 11 bin dolar ödülün reklam için yapıldığını düşünüyorum.Phoonk2 nin filmin yapımcılarının abarttığı kadar güzel bir film olacağını tahmin etmiyorum.Ama Phoonk2 nin fragmanını izleyip beğendim.Eğer fırsat bulursam phoonk2 yi internetten izlemeyi düşünüyorum.11bin dolar ödülün Türkiye'de uygulanması çok zor.Tahminime göre sadece Hindistanda yapılabilir.

Cevap Yaz
0
0
rocketrols (Dublör) | 28 Şubat 2010, 21:45

11 Bin Dolar için Ajdar'ın şarkı söylemesini bile izlerim :D

Cevap Yaz
0
0
Bena (Profesyonel) | 27 Şubat 2010, 20:07

Eğer orda olsaydım bunu denemek isterdim ama zaten hileden dolayı iptal edilmiş. Ama özellikle bir korku filmi için süper bir reklam!! Bu reklamdan sonra İzleyicinin dikkatini çeken ve üzerinde merak uyandıran bir film haline gelmiştir eminim!!=)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz