Sinemalar.com

Eyyvah Eyvah Beyaz Show'da!

Eyyvah Eyvah Beyaz Show'da!
3 Mart 2010

BKM Film yapımı EYYVAH EYVAH, sinema salonlarında seyirciyi kahkahadan kırmaya devam ederken, ekran başındakileri de yerlerinde fıkır fıkır oynatacak!

 

Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı, başrolünü Ata Demirer ve Demet Akbağ’ın paylaştığı, Eyyvah Eyvah ekibi canlı canlı şarkılarıyla bu hafta, üstelik 23:30’dan itibaren  Beyaz Show’dalar.

 

Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak Şakrak, Serkan Çağrı, Salih Kalyon, Caner Alkaya ve  Bülent Şakrak Beyazıt Öztürk’ün bu haftaki konukları.

 

Serkan Çağrı ve Ata Demirer’in klarnet çalacakları gece boyunca başta filmin açılış şarkısı “fasulya” olmak üzere, tüm şarkıları oyuncular tarafından canlı olarak seslendirilecek.

 

Demet Akbağ ve Ata Demirer filmdeki şarkıların yanı sıra popüler başka parçalar da seslendirecekler. Elbette diğer konuklar ve Beyazıt Öztürk de onlara eşlik edecek.

 

Konuklar için hazırlanan sürprizler ve filmin kamera arkasından yansıyan çok özel görüntüler de bu hafta Beyaz Show’da seyirciyle buluşacak.

Tüm yorumlar (13)

Avatar
scarlett25 (Amatör) | 3 Nisan 2010, 22:34

henüz izlemedim ama mutlaka izlicem...eminim harikadır demet akbag olagan üstü bir oyuncu zaten.ata yada diyecek laf yok avrupa yakasında şahane bir perfomans sergilemişti.oyuncular cok iyi senaryoda öyleymiş ımdb de yüksek mutlaka izlenmeli:)

Cevap Yaz
0
0
JenGarner (Star) | 21 Mart 2010, 13:07

aslında çok istiyordum ama kaçırdım malesef. inşallah internette tekrarını bulabilirim . izlemesemde güzel geçtiğini düşünüyorum:)

Cevap Yaz
0
0
zgm (Jön) | 6 Mart 2010, 12:35

ne yalan söyliyim harika bir program olmuş. Saat 11.30dan 2.30 a kadar başında kalkmadım. Espiriler,şarkılar muhabbetler ve manga bağlantısı harikaydı ya

Cevap Yaz
0
0
dipnot (Jön) | 4 Mart 2010, 22:23

Her hafta Beyaz Showu izlerim. Bu seferki program en iyi bölümlerden biri olucak...

Cevap Yaz
0
0
scream23 (Figuran) | 4 Mart 2010, 18:36

wuhhuu.. yaşadık bu hafta Beyaz süper olcak desene..:D

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz