Sinemalar.com

Son İstasyon 09 Nisan’da Vizyonda!

Son İstasyon 09 Nisan’da Vizyonda!
6 Nisan 2010

Uzun yıllardır yaptığı mizah filmleri, televizyon programları ve tiyatro oyunlarıyla tanınan Levent Kırca’nın bir demiryolu memurunu canlandırdığı ve ilk açıklanan tarihten 40 gün sonraya ertelenen ‘Son İstasyon’ adlı film 9 Nisan’da nihayet sinema izleyicisiyle buluşuyor. Levent Kırca’nın beyaz perdedeki ilk drama performansını sergilediği \"Son İstasyon\" adlı sinema filminde Başak Daşman, Korel Cezayirli, Suna Selen, Hikmet Karagöz, Meral Küçükerol, Ziver Açıl da rol alıyorlar…

 

Kırca Yapım\'ın yapımcısı olduğu, hikâyesini yine Levent Kırca\'nın kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ise sanatçının oğlu Oğulcan Kırca gerçekleştirdi. Baba-oğlun güçlerini birleştirdiği ve hikâyesi küçük bir Anadolu kasabasında geçen \"Son İstasyon\"da Levent Kırca\'nın canlandırdığı üç çocuk sahibi demiryolu memuru Ruhi ve ailesinin hüzün ve mizahla yüklü hikâyesini anlatırken gerçekçi bir Türkiye panoraması çiziyor. Sıcacık ve etkileyici hikâyesiyle dikkat çeken film çarpıcı sahneleri ve seyircilerin belleklerinden uzun süre silinmeyecek sürprizleriyle yılın filmi olabilecek kalitede görülüyor.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
dipnot (Jön) | 6 Nisan 2010, 19:40

Türkiye'de komedi oyuncusu denince aklıma ilk gelen sanatçılarımızdan biri. Dram ağırlıklı bir filmde oynayacağını duyunca insanın ister istemez dikkatini çekiyor. Başarılı bir film olacağını düşünüyorum ben.

Cevap Yaz
0
0
S4hin (Efsane) | 6 Nisan 2010, 09:57

her nedense başlığı okuyunca aklıma direk "Son" filmi geldiydi, ama konusunu okuyunca da Şener şen 'in "Mesudiyeli Mesut" aklıma geldi.
 
Güzel film olduğunun düşüncesindeyim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz