Sinemalar.com

Bir Giden Bir Daha Gidiyor!

Bir Giden Bir Daha Gidiyor!
8 Nisan 2010

Ata Demirer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünü Demet Akbağ ile paylaştığı Fiyapı sponsorluğundaki EYYVAH EYVAH, sinema seyircisinin de sektörün de yüzünü güldürdü! Filmin seyici sayısı 2.019.159 oldu.

 

Hakan Algül’ün yönettiği filmde, Ata Demirer ve Demet Akbağ’a, Özge Borak Şakrak, Salih Kalyon, Bican Günalan, Tanju Tuncel, Caner Alkaya gibi ünlü isimler eşlik ediyor. Filmin çok konuşulan ve dillere dolanan müziklerinde de Serkan Çağrı ve Fahir Atakoğlu’nun imzası bulunuyor.

 

Filmin esprileri,oyuncuların performansları ve şarkıları internet dünyasının da gözdesi. Tüm paylaşım sitelerinde ve sinema sitelerinde en çok ilgi gören bölümler filmin videoları ve izleyicinin filme dair yorumları. Ata Demirer’in seslendirdiği Fasulye şarkısı da gece klüplerinin son haftalarda en çok istek alan parçası haline geldi. Gece hayatı bu ara Fasulye ile çoşuyor.  EYYVAH EYVAH hikayesiyle de şarkılarıyla da seyirciyi eğlendiriyor!

Tüm yorumlar (3)

Avatar
nicholasneo (Amatör) | 9 Nisan 2010, 23:05

Filmi izlemedim ama yapılan yorumlara bakılırsa çok güzel ve eğlenceli bir filme benziyor.Gerçi bu kadrodan da kötü birşey bekleyemessin.Ben Ata'yı beyaz perdede daha çok görmek isterim.Sempatik tavırları ve gerçekten taklitleri mükemmel.İşinin ehli bir insan.Ve bu Eyvah Eyvah başarısından dolayı kendisini kutluyorum.

Cevap Yaz
0
0
brh23 (Profesyonel) | 9 Nisan 2010, 16:47

gerçekten hakketiği bir başarı  . Ve inş daha da çok gişe yaparak recep ivedik gbi saçma sapan bi filmi geçerek ilk sırayı kapar :)

Cevap Yaz
0
0
PremaTureKadavra (Dublör) | 8 Nisan 2010, 00:49

Bence 3 milyonu da geçmeli bu film, anlamıyorum ya insanları saçma sapan recep ivedik filmine 3 milyon kişi gidiyor bu filme 2 miyon yazık çok yazık.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz