Sinemalar.com

Antalya Festivali Açılış Filmi “Lust, Caution” Sansürsüz Vizyona Giriyor

Antalya Festivali Açılış Filmi “Lust, Caution” Sansürsüz Vizyona Giriyor
1 Kasım 2007

44. Antalya Altin Portakal Film Festivali’nin açılış filmi olan Dikkat, Şehvet - Lust, Caution, 02 Kasım’da sansürsüz gösterime giriyor. Erotizm yüklü sahneleriyle tüm dünyada tartışmalara neden olan film, yönetmeni Ang Lee’nin kendi ülkesi Çin’de de sansüre uğradı ve yönetmen tarafından tekrar kurgulandı. Pek çok ülkede en üst yaş sınırlamasıyla gösterilen Dikkat, Şehvet, ülkemizde sansürsüz olarak vizyona giriyor. Brokeback Dağı (Brokeback Mountain) ile Kaplan ve Ejderha (Crouching Tiger, Hidden Dragon) filmlerinin Oscar ödüllü yönetmeni Ang Lee’nin son filmi olan Lust, Caution’ın başrollerinde Asyalı sinema ikonu Tony Leung ve Son İmparator filmiyle tanıdığımız ve Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin de konuğu olarak ülkemize gelen Joan Chen oynuyor.

Haber Kaynağı sinemalar.com

Tüm yorumlar (5)

Avatar
disqotech (Profesyonel) | 16 Ağustos 2010, 05:13

haber gerçekten güzel ve başarılı, haber için teşekkürler.

Cevap Yaz
0
0
daniel-brk (Efsane) | 13 Kasım 2009, 13:46

sansürsüz olması güzelmiş ama bana göre deği bu film :P

Cevap Yaz
0
0
ismaildd (Dublör) | 8 Kasım 2007, 18:20

yorumlamaya gelince...
bu filmi yapanlar erotizm kullanım amacı tamamen. izleyici sayısını arttırmak. yahu banane adamların sevişmelerinler. ben oraya sevişme izlemek için gitmiyorum ki...

Cevap Yaz
0
0
atilgan-han (Profesyonel) | 5 Kasım 2007, 15:10

bu kadar erotizme ne gerek var kardeşim.türk sinemasındada aynı. güzel bir film izliyorsunuz izlerken birden çok gereksiz bir yerde çok gereksiz bir sevişme sahnesi.oldumu şimdi diyorsunuz.filmin bütün büyüsü uçup gidiyor.ne kadar ödül alırsa alsın bu tip filmlerin izleyici kapasitesi sınırlı sayıdadır.ne azalır ne çoğalır.

Cevap Yaz
0
0
mustafasenyaz (Efsane) | 1 Kasım 2007, 15:12

Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler haber için.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz