Sinemalar.com

The Hobbit, Del Toro'suz Kaldı

The Hobbit, Del Toro'suz Kaldı
1 Haziran 2010

Meksikalı ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun yaptığı açıklama, Orta Dünya hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.  The Hobbit filminin yönetmen koltuğunda oturması beklenen Del Toro, yaptığı açıklamada The Hobbit filminin kamera arkasında yer almayacağını açıkladı.

 

Bu haberle birlikte yapımcı Peter Jackson, yönetmen arayışlarına başladı. 2013 yılında vizyona girmesi beklenen Warcraft filminin yönetmen koltuğunda oturacak olan Will Sam Raimi, The Hobbit filminin yönetmen koltuğu için en büyük aday.

Tüm yorumlar (15)

Avatar
312 (Profesyonel) | 2 Temmuz 2010, 11:47

Bence bu adam korktu bu filmin altından kalkamıycam diye. ve sıkıntıya gelmek istemedi bence.
Peter Jacksson kendini adadı yüzükleri efendisine adeta. adamlar 1 yıl boyunca yeni zellandada kaldılar.
Bence Peter çekmeli bu filmi. Sam raimide iyi bir yönetmen özellikle aksiyon sahneleri açısından.
Ve bence bu film IMAX 3D çekilirse süper olur.
Açıkçası gelmiş geçmiş en iyi film - en çok izlenen ve en çok hasılat yapan film olmasını istiyorsalar bu filmin başına peter jackson geçmeli ve o zamanın mekan ve havasını IMAX 3D olarak perdeye getirsin kafadan 1.5 milyar doların üstünde hasılat yapar size söyliyim.

Cevap Yaz
0
0
Burakmazman (Figuran) | 15 Ocak 2011, 03:11

aynen yazdıklarına kelimesi kelimesine katılıyorum . bu filmi Peter Jackson dan başkası çekseydi izlemezdi zaten .

0
0
312 (Profesyonel) | 3 Ocak 2011, 19:45

tahmin ettiğim gibi oldu. yönetmen peter jackson oldu ve IMAX 3D olarak perdeye getiricek. yeni zellanda'da çekimler başladı. ama daha çok var. 2012 ve 2013 yıllarında izleyebileceğiz. iyi bir film olucağından eminim.

0
0
BAY-A (Dublör) | 4 Haziran 2010, 05:19

O kadar çok talihsizlik yaşandıki bu filmde benim bir beklentim kalmadı film adına Bu filmi ya peter jackson yapsın ya da rafa kaldırsınlar Bu saatten sonra hobbit filmini kimse adam akıllı bir şekilde yapamaz yeterince yüzlerine gözlerine bulaştırdılar zaten

Cevap Yaz
0
0
SenaK (Dublör) | 2 Haziran 2010, 19:43

Neden bir bir Hobbit filminin yönetmenliğini bırakıyorlar anlamış değilim. Tahminim bu kadar güzel bir şaheserin yönetmeliğinin zor olacağını düşünmeleri yada hüsranla sonuçlanacağını ama Yüzüklerin Efendisi gibi bir filmi bu kadar tutkuyla çeken bir yönetmenin bunuda başarması muhtemeldir. KEsinlikle bu filmi Peter JAckson çekmeli diye düşünüyorum ve büyük ihtimal piyango ona patlıyacak gibi =)

Cevap Yaz
0
0
JCD-II (Amatör) | 2 Haziran 2010, 13:42

Del Toro bu projeye neredeyse 2 yılını verdi.. Hobbit'in sinemaya uyarlanacağını duyduğum andan itibaren yönetmen koltuğunda kendisinin adı geçiyordu.. Bu sürede filme okadar çok şey katti ki.. Bu filmde neredeyse Peter Jackson kadar çekirdek bir isim.. Filmden ayrılmış olması garip.. Del Toro'nun filmden ayrılmasından sonra Ron Perlman'ın akıbetinide merek ediyorum.. Ve Hobbit'in çıkış tarihinin bir kez daha ertelenmesi söz konusu olabilir..

Cevap Yaz
0
0
avencast0 (Jön) | 2 Haziran 2010, 13:02

Peter Jackson el atmalı mutlaka... (...)(...)(...)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz