Sinemalar.com

Pirana Filminin Yayınlanan İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Herkesten Önce Sinemalar.com’da

Pirana Filminin Yayınlanan İlk Türkçe Altyazılı Fragmanı Herkesten Önce Sinemalar.com’da
21 Haziran 2010

80’li yıllarda beyazperdeye damgasını vuran korku sineması klasikleri arasında sayılan, Joe Dante ve Avatar’ın yönetmeni James Cameron’ın yaratıcıları olduğu Pirana filminin üç boyutlu olarak yeniden çekilen versiyonu PİRANA 3D filminin yayınlanan ilk fragmanı sinemalar.com\'da yayında. Pirana 3-D 27 Ağustos’ta Türkiye’de vizyona giriyor.

 

Bu yaz hızlı yüzen hayatta kalacak!

 

“Mirrors”, “The Hills Have Eyes” gibi filmleriyle adını dünyaya duyuran korku sinemasının genç ustalarından Alexandre Aja’nın yönettiği ve 300 Spartalı filminin yapımcılarının beyazperdeye aktardığı üç boyutlu PİRANA 3D, 2010 yaz sezonuna damgasını vuracak.

 

Filmin yapımcıları, PİRANA 3D’nin üç boyutlu tasarımının beyazperdedeki şiddet ve erotizme yeni bir boyut getireceğini söylüyor. Pek çok ünlü oyuncunun yanı sıra meşhur yönetmenlerin de konuk oyuncu olarak göründüğü nefesleri kesecek üç boyutlu bir macera sizleri bekliyor.

 

Korku türünün dünyadaki tüm meraklıları tarafından büyük bir heyecanla beklenen üç boyutlu , PİRANA 3D, başrollerinde Richard Dreyfuss (Jaws, Always), Elizabeth Shue (Leaving Las Vegas, Hollow Man), Christopher Lloyd (Back To The Future), Ving Rhames (Pulp Fiction, Mission Impossible), Jessica Szohr  (Gossip Girl) ve Hostel 1 & 2 filmlerinin yönetmeni Eli Roth’un paylaştığı kalabalık oyuncu kadrosu var.

Tüm yorumlar (11)

Avatar
TwostarT (Star) | 9 Mayıs 2011, 22:45

Konusu çok saçma bir pirana bir insanı öldurmesi mümkn değil. İnsanları hayvanlara karşı korkutuyorlar saçma sapan şeylerle.

Cevap Yaz
0
0
yunus-9 (Artist) | 23 Temmuz 2010, 21:26

hayvan korku filimlerini çok seviyorum güzel bir filme benziyor sabırsızlıklar bekliyorum izlemek için

Cevap Yaz
0
0
sevdicek32 (Profesyonel) | 30 Haziran 2010, 07:01

Güzel bir erotik komedi filmini benziyor.
Of ki ne of adam 35 yıl evvel Jaws çekmiş hala bomboş bir senaryoyla film çekiliyor.
Bu türün 2 milyon yıl önce nesli tükendi falan filan klişe.
Neyse ki saçma yerli komedi görmüş biriyim. Komedi niyetine izlenebilecek bir film kesinlikle.
Avatar çok mu özgündü. Genel hatlarıyla çok da özgün sayılmazdı. Ama adamlar büyüleyici görüntülerle, dolu dolu diyaloglarla filmi müthiş bir şaheser haline getirdi.
35 yıl sonra Jaws çekmek garip ama 3d ve efekt seyircisini düşünürsek de normal.

Cevap Yaz
0
0
hilal229 (Profesyonel) | 23 Haziran 2010, 03:43

fragmanı bayağı cins bişeye benziyoo :D sinemada izlemek isterim inş. :D:D:D...

Cevap Yaz
0
0
zgm (Jön) | 23 Haziran 2010, 03:18

sırf Bttf'nin doktoru Christopher Lloyd için yine izlerim filmi ama fragmandan analışıyor ki sağlam film Christopher Lloyd da yakışmış yine bilim adamı rolü :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz