Sinemalar.com

İki Ajan, Tek Şehir, Acımak Yok

İki Ajan, Tek Şehir, Acımak Yok
23 Haziran 2010

Fransa’daki Amerikan Büyükelçiliği’nde görevli James Reece’in (Jonathan Rhys Meyers) Paris’te kıskanılacak bir hayatı ve güzel bir Fransız sevgilisi vardır. Elçilikte CIA için alt düzey bir görevde çalışmaktadır. Ancak tek istediği daha yüksek mertebeli bir ajan olmak ve gerçek aksiyon almaktır. Üst düzey görevli olarak bir işe atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamaz. Ta ki yeni ortağı özel ajan Charlie Wax (John Travolta) ile tanışıncaya kadar.

 

Ateş etme meraklısı, nüktedan ve herhangi bir hizbe bağlı olmayan Wax, terörist bir saldırıyı durdurmak için Paris’e gönderilir. Paris’in yer altı dünyasını kurşun yağmuruna tutmaya başladığında James masa başı işine dönmek için can atar. Ne zamanki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu keşfeder, kendisi için dönüş olmadığını anlar. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur.

 

Başrollerini JOHN TRAVOLTA ve JONATHAN RHYS MEYERS’ın üstlendiği nonstop aksiyon komedi tarzı filmin yönetmenliğini Pierre Morel, yapımcılığını ise Virginie Besson-Silla gerçekleştirmiştir.

 

Son zamanlardaki en yetenekli yeni dönem Fransız yönetmenler arasında olan Morel’in bir önceki filmi TAKEN (96 SAAT) Amerika’da 148 milyon dolar, tüm dünyada ise 226 milyon dolar hasılat yapmıştır.

Tüm yorumlar (9)

Avatar
kozge (Artist) | 28 Nisan 2011, 02:09

aksiyon ,macera ,heyecan...hiç sıkılmadan izleyebileceğiniz filmde John Travolta adeta döktürüyor we işinin bitmediğini ispatlıyor.döwüş sahneleri güzel.tipik bir iyi polis kötü polis hikayesi olmasına rağmen filmi beğendim.iyi seyirler...

Cevap Yaz
0
0
GoldStone (Figuran) | 14 Ağustos 2010, 19:11

Filmi izledikten sonra John Travolta ve Jonathan Rhys Meyers'a karşı aşırı bir ilgin oldu.Film gerçekten çok iyiydi.Zaten ben 96 Saat'i de beğenmiştim.Diğer arkadaşlara da katılıyorum.

Cevap Yaz
0
0
JenGarner (Star) | 7 Temmuz 2010, 01:11

konu basit de olsa, hiçbirşey ifade etmiyorda olsa. John Travolta Harika:)

Cevap Yaz
0
0
zgm (Jön) | 27 Haziran 2010, 14:52

konu basit gibi gözüküyor ancak film hiçte öle durmuyor. Özellikle başrollere bakınca insan meraktan çatlıyor bea :D

Cevap Yaz
0
0
thelost1907 (Jön) | 25 Haziran 2010, 03:19

john travolta bu filmde döktürüyo konu olarakta ağır işliyor ama çok sürükleyici bir filn severek izliceksiniz...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz