Sinemalar.com

Atatürk Havalimanı'nda Yakalandı!

Atatürk Havalimanı'nda Yakalandı!
30 Haziran 2010

 

Yönetmenliğini Mahsum Kırmızıgül’ün yaptığı New York’ta Beş Minare filminin çekimleri Atatürk Havalimanı’nda çekilen sahneleriyle devam ediyor. Bu çekimleri izleyen yolculardan bazıları gerçek sandı. Haluk Bilginer’e ise rol icabı kelepçe takılarak, polis aracına alındı.

 

Kasım ayında vizyona girmesi planlanan, Haluk Bilginer, Mahsun Kırmızıgül, Mustafa Sandal, Zafer Ergin, Engin Altan Düzyatan, Eşfer Kolçak, Hüseyin Avni Danyal, Salih Kalyon, Murat Ünalmış\'ın da rol aldığı filmin çekimleri New York\'un ardından İstanbul, Bitlis ve Konya\'da gerçekleştirilecek.

 

Yapımcılığını Murat Tokat\'ın yaptığı filmde rol alacak Amerikalı oyuncular Gina Gershon ve Danny Glover da bir süre önce Türkiye\'ye gelmişti.

 

Tüm yorumlar (12)

Avatar
murattutus1985 (Dublör) | 28 Temmuz 2010, 20:08

mustafa sandal ın ilk oyunculuk deneyimi olcak sanıyorum.onun olması beni biraz meraklandırdı.mahsun nun yaptığı filmler gerçekten tutuyor.

Cevap Yaz
0
0
budami (Profesyonel) | 7 Temmuz 2010, 23:04

bu adamı çok fazla sevmem ama  filmleri tutuluyor fena olmuyor

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 4 Temmuz 2010, 22:37

New York'da bes minare ismini duyunca iyy demistim yine alisildik igrenc bir turk filmi olarak on yargiya kapilmistim ancak cok yanilmisim arkadaslarimla Robin Hood filmine gittigimizde filmdwen once fragmanini gordum ve dedim iste bu benim aradigim ve favorim olabilecek bir film :) Sag-sol gibi kavramlarin devrim in cagdaslasmanin daha iyi anlasilacagini dusundugum guzel bir filme benziyor :)

Cevap Yaz
0
0
dipnot (Jön) | 1 Temmuz 2010, 15:40

Mahsun Kırmızıgül'ün Beyaz Melek ve Güneşi Gördüm filmlerinden sonra bize hayal kırıklığı yaşatacağını sanmıyorum...Güzel bir Türk filmi bizi bekliyor

Cevap Yaz
0
0
tue (Figuran) | 1 Temmuz 2010, 14:42

merak bekliyorum bir an çekimlerin bitip filmin vizyona girmesini istiyorum.mahsun kendini bu yönden geliştirmiş biri eminim bu filmi de diğer ikisi gibi güzel olucak.kadrosuda gayet iyi.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz