Sinemalar.com

Angelina Jolie Bizleri Bırakıyor mu ?

Angelina Jolie Bizleri Bırakıyor mu ?
1 Temmuz 2010

 

Angelina Jolie, Vanity Fair dergisine verdiği röportajda yakın gelecekte oyunculuğu bırakabileceğinin sinyallerini verdi.

 

\"Oyunculuk, olgunlaşma döneminde bana çok yardımcı oldu. Oyunculuk sayesinde  kendimi daha iyi tanıdım, hayatı daha iyi anladım ve onun sayesinde kendimi ifade edebilmeyi öğrendim. Bunlar için kendimi şanslı sayıyorum; fakat bu işi uzun bir süre daha yapabileceğimi sanmıyorum.\" şeklinde  konuşan Jolie, ailesine ve hayat arkadaşı Brad Pitt\'e daha çok vakit ayırmayı istediğini dile getiriyor.

 

Başrolünü Johnny Depp\'le birlikte paylaştığı \"The Tourist\"in çekimlerini bitiren Jolie\'nin önünde yeni  film projeleri bulunuyor. Bunlardan ilkinin Jolie\'nin Patricia Cornwell\'in ünlü roman karakteri Kay Scarpetta\'yı canlandıracağı yeni bir film projesi olduğu belirtiliyor.

 

Tüm yorumlar (25)

Avatar
bigangiefan (Figuran) | 16 Ağustos 2010, 03:38

Her sene aynı şeyi söylüyor.Oyunculuk onun hayatı oldu artık.Bırakmaz

Cevap Yaz
0
0
Dread1 (Dublör) | 16 Temmuz 2010, 09:31

Daha sinyalini vermiş arkadaşlar heycanlanmayın ben moruk olunca ayrılır tahminim:))

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 4 Temmuz 2010, 22:20

Kendi kararidir ama bence birakmasi icin zamanda geldi cunku cok uzun zamandir bu sektorde ve cokda basarili yada daha dogrusu cokda unlu olmasi nedeniyle diyim istedigi rolu istedigi gibi elde edebiliyor ve bu nedenle bu sektore yeni girenlerin onu pek acik olmuyor ama tabikide bu benim dusuncem :)

Cevap Yaz
0
0
1limitless (Figuran) | 4 Temmuz 2010, 15:43

Şu Brad Pitt'den Nefret Ettim Bi Ara Ayrılık Haberleri Çıkmıştı

Cevap Yaz
0
0
Zeyna-rock (Jön) | 4 Temmuz 2010, 10:37

kendi düşüncesi karışamyız ama bizi bırakmasın

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz