AçıkDeniz’i Anlat Bana Kısa Film Yarışması

02.07.2010 10:16
AçıkDeniz’i Anlat Bana Kısa Film Yarışması

 

DenizBank “AçıkDeniz’i Anlat Bana” kısa film yarışmasıyla içindeki yönetmeni ortaya çıkarmak isteyen gençleri arıyor. Şubeye alternatif kanallar üzerinden bankacılık işlemi yapmanın avantajlarının filmle anlatılacağı  yarışmada büyük ödül 10.000 TL, son başvuru tarihi ise 15 Temmuz.

 

Sahip olduğu finansal süpermarket anlayışıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi ve özel çözümler sunan DenizBank, kısa bir süre önce “Paso DenizBank” markası altında gençlerin bankacılık işlemlerine yönelik tasarlanan Gençlik Bankacılığı projesini hayata geçirmişti. DenizBank şimdi de “Paso DenizBank” markasıyla “AçıkDeniz’i Anlat Bana” adlı Kısa Film Yarışması düzenleyerek genç yönetmenleri bekliyor...

 

Hedef alternatif dağıtım kanallarını anlatmak

 

ATM, Çağrı Merkezi, İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık gibi şubeye alternatif kanallar üzerinden bankacılık işlemi yapmanın avantajlarını anlatmak, yarışmanın ana konusunu oluşturacak. Yarışmaya katılanlardan; alternatif dağıtım kanalları sayesinde sağlanan bankacılık işlemlerinin daha hızlı ve kolay yapıldığının vurgulanması bekleniyor. Son başvuru tarihinin 15 Temmuz 2010 olduğu yarışmada, büyük ödül 10.000 TL, ikinci seçilecek film 5 bin TL, üçüncü seçilecek film ise 2 bin 500 TL kazanacak.  “AçıkDeniz’i Anlat Bana” Kısa Film Yarışması ile ilgili detaylı bilgiye www.pasodeniz.com adresinden ulaşılabilir.