Sinemalar.com

Rosie Huntington Whiteley Sete Adımını Attı

Rosie Huntington Whiteley Sete Adımını Attı
5 Temmuz 2010

Transformers serisinin ilk iki filminde yer alan Megan Fox\'un olaylı bir şekilde filmin kadrosundan çıkmasından sonra, yerine ünlü İngiliz model Rosie Huntington Whiteley geçmişti. Filmde Shia LaBeouf\'la başrolü paylaşan ünlü modelin setteki ilk görüntüleri sinemalar.com\'da yayına girdi. Filmin 2011 yılında gösterime girmesi bekleniyor.

Tüm yorumlar (13)

Avatar
DogancanNarter (Dublör) | 17 Temmuz 2010, 10:17

Arkadaşlar bu kadar ön yargılı davranmayın bence Ezel dizisinin Cengizi(Yiğit Özşener) in bir röportajında : Bu sektör göründüğünden kalabalık diyodu bu durum Türkiye için geçerliyse yurtdışını siz düşünün ön yargılı olmamak lazım bence ilk sinema deneyimi olabilir ama ben sie şunu söyliyim mankenler bu işi çok iyi kıvırıyor Megan Fox'uda Tranformens da tanıdık şahsen oyunculuğu yok bana göre güzel ve seksi diye koymuşlar herhale filmin yapımcıları imdb nin 2. filminde az puan vermesini biraz düşünmüşler ve sanırsam Megan iyi kadın güzel kadın da seksilikle iş bitmiyor diye bir değişiklik yapmışlar ilk filmi olması kötü olacağı anlamına gelmez mesela Gisele Bundchen ilk sinema deneyimi Taxi 2004 izlemediyseniz tasiye ederim kesinlikle izleyin harika bir film kadının röportajında mankenliğim bu işte çok yaradı demişti ve 2006 da Şeytan Marka Giyer filminde oynadı en son 2008 de Austın Power Girls filminde teklif edilmiş ama sanırım olmamış demek istediğim mankense bu kadın ki VS mankeni (Gisele Bundchen de öyleydi 2007 de ayrıldı) bu işi kıvırır.

Cevap Yaz
0
0
ezhnvce (Figuran) | 7 Temmuz 2010, 07:49

Transformersta oyuncu olarak kim oynarsa oynasın nasılsa izlenecek :)

Cevap Yaz
0
0
zgm (Jön) | 7 Temmuz 2010, 04:24

baştan Rosie Huntington Whiteley oynasa daha iyi olacakmış sanki :)

Cevap Yaz
0
0
JeanBaptiste (Amatör) | 7 Temmuz 2010, 00:41

çizgi filmde Megan Fox yoktu ama yıllarca transformers izledik ve izlendi.. Nedir bu giden oyuncunun yeri dolmaz geri gelsin polemikleri..

Cevap Yaz
0
0
Bora1907 (Dublör) | 6 Temmuz 2010, 20:27

BEN HALA KARŞI ÇIKIYORUM MADEN MEGAN FOX OYNAMIYCAK BNC BAŞA OYUNCU GELMELİYDİ ÇÜNKÜ SUAN BU FİLMDE OYNAYACAK KİŞİNİN İÇ BİR FİLM TECRÜBESİ YOKKİ  BU DAHA İLK FİLMİ BAKALIM BAŞARILI OLCABİLECEKMİ..
 

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz