Sinemalar.com

Gina Gershon Bitlis'de!

Gina Gershon Bitlis'de!
8 Temmuz 2010

Hollywod oyuncusu Gina Gershon, Mahsun Kırmızıgül\'ün yönetmenliğini yaptığı \'\'Newyork\'ta Beş Minare\'\' sinema filminin çekimi için Bitlis\'e geldi.

 

Oyuncu Gershon\'u, Bitlis Belediye Başkanı Fehmi Alaydın kent merkezinde gezdirdi. Bir çay evinde gazetecilere açıklama yapan Gershon, önceden Bitlis hakkında hiçbir şey bilmediğini, sadece tarihi ve çok küçük bir yer olduğunu tahmin ettiğini söyledi.

 

Bitlis halkının çok sıcak ve cana yakın olduğunu ifade eden Gershon, şöyle konuştu:

 

\'\'Herkes beni ailesinden biri olarak görüyor. Film çekimi için Bitlis\'e geldim. New Yorklu olmama rağmen New York\'u, Mahsun Kırmızıgül\'ün gözüyle görmek benim için çok ilginçti. Şu an Los Angeles\'te yaşıyorum. Fakat New York\'a tekrar giderek çekim yapmaktan mutluyum. Mahsun ile orada çekim yapmak benim için çok ilginçti.\'\'

Tüm yorumlar (8)

Avatar
fuzun (Amatör) | 9 Temmuz 2010, 02:08

bu film ortalığı kasıp kavurucak kesinlikle, ilk çıktığı gün bende gidecem, son bir kaç yıldır uluslar arası platformlarda onlarca ödül aldı ki en son oscar adayı idi, mahsun geleceğin en büyük yönetmen ve senaristlerindden biri olacak valla helal olsun

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 9 Temmuz 2010, 00:42

Bu film kesinlikle super super otesi olucak sinemaya geldigi gun gidecegim konusu ve sinemada izledigim fragmani mutisdi =D

Cevap Yaz
0
0
scarlettj (Efsane) | 8 Temmuz 2010, 22:05

Mahsun Kırmızıgül yine farklı bir proje ile karşımza çıkacak galiba ..Gina Gershon kaliteli bir oyuncu mimiklerine bayılıyorum..İnşallah güzel bir film olur..

Cevap Yaz
0
0
zirvee (Profesyonel) | 8 Temmuz 2010, 18:55

bu film hakkında o kadar çok haber yapıldı ki artık filmi beklemeye sabrım kalmadı ünlü yabancı oyuncuları olsun ,konusu olsun , yerli oyuncularımız olsun hepsi ayrı bir merak sebebi mahsun kırmızıgüle de helal olsun ve bence daha izlemeden söylüyorum ki bunun devamı gelsin çünkü artık türk sinemasının dünyaya taşınması lazım kaliteli yapımlar yurdışında hak ettiği yerde olmalı..  

Cevap Yaz
0
0
bsralp (Star) | 8 Temmuz 2010, 12:27

Mahsun Kırmızıgül'ün Bu Zamana Kadar Yaptığı Filmleri Her Zaman Beğendim.Umarım Buda Diğerleri Gibi Güzel Bir Film Olur :)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz