Sinemalar.com

Black Eyed Peas, Tom Cruise ile Gece ve Gündüz İçin Sahnede

Black Eyed Peas, Tom Cruise ile Gece ve Gündüz İçin Sahnede
9 Temmuz 2010

Tom Cruise ile Cameron Diaz’ın oynadığı Gece ve Gündüz (Knight and Day) filminde kullanılan “Someday” adlı şarkıyı seslendiren Black Eyed Peas, Tom Cruise’u sahneye çağırarak izleyicilerine sürpriz yaptı.

 

Gece ve Gündüz

 

Filmde, Tom Cruise gizli ajan ve Cameron Diaz da onunla, ona tuzak kurduklarını iddia ettiği bir grup arasında kalan birini canlandırıyor. Dünyayı turlayarak süren maceraları, çakışan yollar, sahte kimlikler ve baş döndürücü romantik problemlerle labirente dönüşür ve sadece birbirlerine güvenebileceklerini farkederler.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
quti14 (Figuran) | 18 Eylül 2011, 14:21

enteresan bi filme benziyor izleyelim bakalım memnum olacakmıyız

Cevap Yaz
0
0
zehraaaaa (Figuran) | 10 Ağustos 2010, 18:21

film güldürüyo filan ama  tom cruise ve cameron diaz dan daha  iyi şeyler  çıkacağını düşünerek ,,  ümitle  izliodm  ,, hayal kırıklığna uğradım ,,  :S:S

Cevap Yaz
0
0
zgm (Jön) | 13 Temmuz 2010, 23:10

filmi izlemeye gidecektim. Son dk sıkıcı olacağını düşündük ve vaz geçtik güzel ve başarılı kişiler oynuyor ama bu tarz filmler çok saçmalanmaya başlandı artık. Black Eyed Peasin tom cruise yi sahne çağırdığını okumuştum.

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 10 Temmuz 2010, 14:04

Cok guzel bir film en yakin surede gidicem askimm birtanemmm Tom Cruise ve cok basarili guzel ve favori oyuncularimdan Cameron Diaz =)

Cevap Yaz
0
0
heyber (Figuran) | 12 Temmuz 2010, 10:07

Filme "harika" demek doğru olmaz. Film mr and mrs Smiht tarzı, üzerine bir gıdım bilim-kurgu damlatılmış, sinamanın imkanlarının kullanılmaya çalışıldığı bir filmdi. Vasatın biraz üztünde olduğunu söyleyebilirim. Diaz ve Cruize çok iyi bir ikliydi. Filmin bol kahkahalı, esprili ve eylenceli olduğunu da itiraf etmek gerekir. Filmi izleyecek olanlara tavsiyem: Filmi izleyin, fakat müthiş bir aksiyon beklemeyin, filmde bol bol güleceksiiniz.:)

0
0
Görüşleriniz