Sinemalar.com

Sinema hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak ister misiniz?

Sinema hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak ister misiniz?
9 Temmuz 2010


Filmler, sanatçılar ve karakterler ile ilgili daha ayrıntılı bilgi sunmak amacı ile Sinemalar.com\'da birtakım değişiklikler yaptık.


Öncelikle ana sayfadaki haber kutucuğunu değiştirerek sizlere sinema haberleri konusunda güncel bir anasayfa tasarlamaya çalıştık.


Sonra, izleyeceğiniz filmin ya da hayranı olduğunuz sanatçının ödüllerini kolaylıkla görebilmeniz amacı ile film ve sanatçı detay sayfalarına ödüller ayrıntısını ekledik.


Filmlerin birçok ülkede değişen isimlerini göz önüne alarak ve birden fazla afiş ekleme isteğinizi değerlendirerek filmlere alternatif isim ve alternatif afiş alanı koyduk.


Son olarak, film ve dizi karakterlerine ait sayfaları açtık. Karakter sayfası sayesinde istediğiniz bir oyuncunun filmlerde oynadığı karaktere ulaşarak onlar hakkında yorum yapabilir, grup açabilir,karakterin fotoğraflarını ekleyebilir ve karaktere ait biyografik özellikleri ekleyebilirsiniz. Örnek karakter sayfası için Bella Swan\'in sayfasını inceleyebilirsiniz. Ayrıca karakter eklediğinizde, sanatçı ve film eklediğinizden daha çok puan alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


Üstte bahsedilen tüm yeni özellikleri artık sinepedi yolu ile Sinemalar.com\'a ekleyebilirsiniz. Sinemalar.com\'un yepyeni özellikleri hakkında haberdar ediyor olacağız.Bol filmli günler, keyifli bir Temmuz dileriz :)


Tüm yorumlar (20)

Avatar
scarlettj (Efsane) | 14 Temmuz 2010, 16:21

yeni yapılan düzenlemeler harika olmuş...teşekkürler....

Cevap Yaz
0
0
sedamm (Jön) | 13 Temmuz 2010, 20:59

bazı insanlar ahlaksız teklifler yapıyo.lütfen öle konuşmaları hemen gelmeden silermisiniz?

Cevap Yaz
0
0
computer44 (Dublör) | 13 Temmuz 2010, 03:47

bu site üzerine kesinlikle başka site tanımam ! Amaaa, bu site kadarda bilgisayarımı kasıp kasıp hem beni hem onu çileden çıkaran başka sitede tanımam ! diğer girdiğim siteler sorunsuz şekilde açılıyor ama sinemalarcom çok fazla kasıyor bekletiyor yazarken bile kasıyor....sunucudan kaynaklı olabilir evet evet yeni sunucuya geçin :)

Cevap Yaz
0
0
ikizlerburcu (Jön) | 12 Temmuz 2010, 22:58

sanatçıların tüm filmler kutusunu düzeltin eskisi gibi yapın bu neya cıvıttınız kendinize gelin insanın giresi gelmiyo

Cevap Yaz
0
0
lonely13 (Artist) | 12 Temmuz 2010, 00:07

bencede site yi düzeldin artık giresim gelmiyo tutulmaya bir göz attın saygısızlıgı görün admin

Cevap Yaz
0
0
Gokcanx (Dublör) | 12 Temmuz 2010, 17:54

kesinlikle katılıyorum!

0
0
Görüşleriniz