Sinemalar.com

Edward Norton The Avengers Filminde Yok

Edward Norton The Avengers Filminde Yok
12 Temmuz 2010

2008 yılında vizyona giren The Incredible Hulk filminde yeşil devi canlandıran Edward Norton, Marvel’ın bütün süper kahramanlarının toplandığı The Avengers filminde Hulk’u canlandırmayacağı kesinleşti.

 

The Avengers filmindeki en büyük soru işareti olan Edward Norton, Marvel’ın yaptığı açıklamayla ortadan kalkmış oldu. Marvel tarafından yapılan açıklamada, Norton ile maddi sebeplerden dolayı anlaşamadıklarını ve bu yüzden The Avengers filminde yer almayacağı açıkladılar. Ancak Norton cepesinden bakıldığında da, Marvel’la daha önceden yapılan anlaşmayı yok saymalarından dolayı anlaşamadıklarını söylediler. Hangi tarafından doğru söylediği bilinmez, ama ortada bir gerçek var, The Avengers filminde yeşil devi Edward Norton canlandırmayacak.

 

The Avengers filminde Edward Norton’dan boşalan koltuğa kim geçeceği henüz netlik kazanmamışken, sinema dünyasındaki dedikodulara göre, Gladyatör filminden tanıdığımız Joaquin Phoenix yeşil dev rolü için en büyük aday.

Tüm yorumlar (42)

Avatar
KuzeyFaresi (Dublör) | 6 Kasım 2013, 01:32

bence o yakışmıyordu < Eric BANA YİNE GELSİN O BU KARAKTERE TAM UYUYOR BENCE...

Cevap Yaz
2
1
clairebennet (Dublör) | 25 Temmuz 2011, 14:08

Bilemiyorum bence filmin izlenme oranını etkileyecektir çünkü HULK denildiğinde aklıma Edward Norton ya da Eric Bana gelir. Ama tabii Edward Norton Eric Bana' dan önce gelir. Bu bakımdan keşke Edward Norton oynasaydı çok daha izlenilebilir bir film olurdu.

Cevap Yaz
0
0
muratboyunegmez (Jön) | 23 Haziran 2011, 15:43

Film kaybeder. Edward Norton birşey kaybetmez ne yazıkki :)
Filmin kalitesini bile bile silmişler. Yazık çerezlik bir film olur en fazla.

Cevap Yaz
0
1
ALpMontana (Profesyonel) | 19 Aralık 2010, 03:37

Mark Ruffalo
( Bruce Banner / The ıncredible Hulk)

Cevap Yaz
0
2
tuna96 (Profesyonel) | 25 Temmuz 2010, 17:32

Yani Üzüldüğüm Bir Haber . E.Norton'un Olması Daha Güsel Olurdu

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz