Sinemalar.com

Saw VII'den Kamera Arkası Görüntüleri

Saw VII'den Kamera Arkası Görüntüleri
14 Temmuz 2010

Çekimleri devam eden Saw VII filminin kamera arkası görüntüleri internet dünyasında dolaşmaya başladı. Serinin altıncı filminde de  yönetmenlik yapan Kevin Greutert’ın yine yönetmen koltuğunda yer aldığı filmin başrollerinde Tobin Bell (Alice, Bump, Saw), Cary Elwes (The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn, A Christmas Carol), Costas Mandylor (The Rogue, The Cursed), Betsy Russell (Chain Letter) ve Sean Patrick Flanery (The Boondock Saints II: All Saints Day) yer alıyorlar.

 

Film konusu; Jigsaw\'un ölümcül yasası devam ederken Jigsaw\'dan kurtulan bir grup insan kendilerine yardımcı olmak için destek ararlar ve ve bu destekçilerin en başında Bobby Dagen adında Jigsaw\'dan kurtulmuş biri vardır. Bobby\'nin gizli sırlarından yeni bir terör dalgası ortaya çıkacaktır.

Tüm yorumlar (41)

Avatar
testereci-psikopat (Amatör) | 21 Kasım 2010, 09:19

bencede melodiaTB katılıyorum sana...bu senin görüşün optikCansu sıkılmadınız sorusuna da gelince; SIKILMADIK :D

Cevap Yaz
0
0
meLodiaTB (Amatör) | 8 Kasım 2010, 15:09

Testere serisinin de sonuna geldik.Gönül isterdi planlanıldığı gibi da uzun sürsün. Ama sanırım 6. filmin hasılatı kötüymüş. Ben bitmesine çok üzüldüm açıkcası, en sevdiğim seriydi. Ayrıca bu şahane seriye yakışacak bir son hazırladıklarına eminim. Ayın 12sinde çıkacak film ve bir aksilik olmazsa çıktğı gün gideceğim. :)

Cevap Yaz
0
0
Cinemayorumlari (Efsane) | 16 Eylül 2010, 19:23

Heralde bu son finali ne zaman verecekler ki artık son bulsun :)

Cevap Yaz
0
0
kingof50 (Artist) | 3 Eylül 2010, 01:30

ilk 3 filmini bir akşam diğer 3 filmini akşam da izledim 2 günde bitirdiğim bir filmin yeni bir filmi çıkacak da ben gitmeyeceğim akıl almaz bir durum :D

Cevap Yaz
0
0
delen (Profesyonel) | 27 Temmuz 2010, 21:53

Tüm serileri çok heyecan vericiydi devam etmeli çok iyi bir senaryo..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz