Sinemalar.com

Mel Gibson psikolojik tedavi görüyormuş!

Mel Gibson psikolojik tedavi görüyormuş!
15 Temmuz 2010

Mel Gibson’ın, uğruna 470 milyon dolar tazminat ödeyerek eşinden boşandığı eski sevgilisi Oksana Grigoriava ile yaşadığı ilişki nedeniyle tedavi gördüğü ortaya çıktı. Amerikan People Dergisi’nde yayınlanan röportajda Gibson’ın ismi açıklanmayan bir arkadaşı, Grigoriava’ya yönelik ırkçı ve dayakçı hakaretlerinin bulunduğu ses kaydının internete düşmesinden önce Gibson’ın tedavi görmeye başladığını söyledi.

Geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Oksana Grigorieva’yla, kızlarının velayeti nedeniyle mahkemelik olan Gibson’ın, Rus şarkıcıyla yaptığı telefon konuşmalarında ettiği küfürler medyaya yansımıştı. RadarOnline adlı internet sitesi tarafından ortaya çıkarılan ifadeler arasında ki ırkçı sözler Gibson\'ın başını belaya sokmuştu. Gibson\'ın, \"Benim için utanç kaynağısın. Eğer bir grup zenci tarafından tecavüze uğrasan, bu kendi suçun olur\" gibi sözler sarf ettiği ortaya çıkmış ve bu sözler siyahi asıllı Amerikalı vatandaşları oldukça kızdırmıştı. Gibson’la çalışan bazı ajans ve yapım şirketleri de, önce günlerde ünlü aktörle anlaşmalarına son verdiklerini açıklamıştı.

Mel Gibson, bundan 4 yıl kadar önce de, aşırı alkol kullandığı gerekçesiyle kendisini alıkoyan polise, kameralar önünde \"S....... Yahudiler. Dünyadaki tüm savaşlardan Yahudiler sorumlu\" demişti.

Tüm bu skandalların ardından Cesur Yürek Mel Gibson\'ın kariyerini devam ettirip ettiremeyeceği tartışma konusu oldu.

Tüm yorumlar (26)

Avatar
kubraJohnny (Profesyonel) | 10 Ekim 2011, 15:05

Özel hayatıyla ilgili yorum yapmayacağım.Ama gözlemlediğim kadarıyla,  Mel`in kariyerini bitirmek için ellerinden geleni  yapıyorlar.Çünkü  yahudilerle ilgili bir kaç  şey söylemişti, yani gerçekleri  ve hala sanırım  Mel`den özür bekliyorlar.Umarım bu adam bir gün bir cinayete kurban gitmez, şayet öyle olursa büyük ihtimalle intihar  süsü vereceklerdir.1996`da  Michael jackson`danda özür dilemesini beklemişlerdi, They Don`t Care About Us( Prison Version) klibindeki  görüntüler yüzünden.Ama  Michael özür dilemedi.

Cevap Yaz
0
0
TheReturnoftheKing (Jön) | 4 Ekim 2011, 05:44

470 milyon dolar tazminat ödeyeceğime o karıyı öldürürüm daha iyi millet 5 10 milyar için adam öldürüyo 470 milyon dolar ne demek abi yaa :))

Cevap Yaz
0
0
sherlock0027 (Figuran) | 24 Eylül 2011, 23:24

Sizene kimin ne yaptığından.Bırakında herkes işini yapsın.Özel hayat 'özel' kalmalı

Cevap Yaz
0
0
ArsivlikFilmler (Profesyonel) | 16 Temmuz 2011, 13:56

ne yani amacı şimdi basına adını duyurmakmı ?

Cevap Yaz
0
0
karo97 (Profesyonel) | 26 Eylül 2010, 19:59

mel gibson gibi bir oyuncunun böyle basit olaylarla kendini harcamaması gerekir.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz