Sinemalar.com

Bu hafta vizyona giren filmler!

Bu hafta vizyona giren filmler!
16 Temmuz 2010

Bu hafta 3 ayrı türden 3 film sinema salonlarını dolduruyor. İlk olarak çokça ses getireceğe benzeyen Sihirbazın Çırağı, kendine yardımcı arayan bir sihirbazın kötülerle mücadelesini anlatıyor. Nicolas Cage, Monica Bellucci, Alfred Molina ve Teresa Palmer gibi isimleri sinema salonlarına taşıyan film, epik-fantastik türünde olup dünya çapında uzun zaman merakla beklenen listesinde oldu.


Vizyona giren 2. filmin yönetmen koltuğunda genç yönetmen Vladimir Perisic\'i görüyoruz. Başrollerinde Relja Popovic, Boris Isakovic ile Miroslav Stevanovic\'in oynadığı Sıradan İnsanlar bir savaş filmi. İlk cinayetini işleyen bir askerin psikolojisi ve savaşın insanlıktan çıkarıcı etkisi Sıradan İnsanlar\'da etkili bir şekilde sinemaya yansıtılıyor.


Romantik-komedi izlemek isteyenler içinse Jennifer Lopez ve Alex O\'loughlin önce evlenilmeli mi yoksa evliliğin ve dünyaya çocuk getirmenin bir sırası olmamalı mı sorusunu B Planı\'nda eğlenceli bir şekilde sunuyor. Her zaman doğru adam aranır, fakat ya umudunuzu yitirdiğinizde bir şans kaçırdığınızı fark ederseniz?

Herkese bol seyirli ve keyifli bir hafta dileriz !

Tüm yorumlar (11)

Avatar
vizyondakifilmler (Dublör) | 15 Mart 2015, 22:45

bence haftanın en iyisi sihirbazın çırağı,ama hiçbirini izleyemedim daha.

Cevap Yaz
0
0
disqotech (Profesyonel) | 12 Ağustos 2010, 06:37

güzel bir grup olmuş :D, her hafta güncellenicekmi bu yazı ?

Cevap Yaz
0
0
liv (Dublör) | 9 Ağustos 2010, 01:46

B Planı'nı izledim. Ama keşke diğer iki filmi öncelikle izleseymişim diyorum.

Cevap Yaz
0
0
halis20 (Amatör) | 18 Temmuz 2010, 17:09

pretosto amaclı bu filme gitmiyorum ve kesinlikle gidilmesini istemiyormmm.

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 17 Temmuz 2010, 22:38

Kesinlikle ilk olarak bende herkes gibi sihirbazin cingiragi ni izliyecegim daha sonrada b plani =) ancak neden bilmiyorum siradan insanlar dikkatimi cekmedi =/ belki daha sonra fikrimi degistirip izliyebilirim =)

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz