Sinemalar.com

David Lynch'e Hayranlarınden Destek

David Lynch'e Hayranlarınden Destek
20 Temmuz 2010

David Lynch için çekilecek belgesel, izleyiciler tarafından finanse edilecek. David Lynch, Inland Empire filminin çekimlerine devam ederken, ekibide boş durmayıp Lynch’i anlatan 2 bölümlük belgeselini çekti.

 

Projeye destek vermek isteyenler Lynch Three filmi için açılan internet sitesinde, t-shirt, çanta ya da poster alarak 50 dolar katkıda bulunuyorlar. Projeye katkıda bulunanlara ise bir ayrıcalık tanınıyor ve poster, çanta gibi şeylerin dışında ayrıca çekimlere de katılabilecekler.

Tüm yorumlar (5)

Avatar
TwostarT (Star) | 10 Mayıs 2011, 11:52

İlginç bir belgesel olucak bence :) ama Lynch belgeseli çok sevilecek gibi :D

Cevap Yaz
0
0
bm666 (Artist) | 20 Ocak 2011, 16:31

filmleri bi b*ka benzemeyen başı g*tü belli olmayan ama entel görünmeye çalışan insanlar tarafından sanat eseri muamelesi gören kesinlikle bi ferzan özpetek olmayan sıradan yönetmen.

Cevap Yaz
1
0
dobere55 (Dublör) | 22 Temmuz 2010, 02:39

bu haber kaç yılına ait "inland empire" çekileli 4 yıldan fazla oldu :):). Keza lynch inland empire çekerken (ki 3 yıl sürmüştür) arada üç tane de kısa film çekmişti onlar olmasın bu 2 bölümlük belgesel:) Hadi diyelim 4 yıl önce çektiler lynch den habersiz nasıl çekiyolar süpriz mi yapıyolar:) son olarak lynch inland empire için dağıtımcı bulamadığı için kendi sitesi üzerinden filmi pazarlamıştı ;)

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 20 Temmuz 2010, 19:06

bilemiyorum belgesel icin halkin alisveris yaparak para toplamasi mantikli ancak kim onunla ilgili olmayan bir kisi belgeselini ceksin ve para kazansin diye dusunerek bu projeye katilir dusunmek lazim =D

Cevap Yaz
0
0
evilhazal (Jön) | 20 Temmuz 2010, 18:33

lynch nasıl bi insansın sen tabiki nasıl bi insan olduğu filmle anlaşılmayacak o durum hep gizli kalacak.şimdi bide biz çanta filan alırsak garantimi çekimlere katılcaz eminim çekiliş vardır ondada:P neyse denemekte fayda var.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz