Sinemalar.com

Mustafa Üstündağ Son Bekarlık Günlerini Film Setinde Geçiriyor!

Mustafa Üstündağ Son Bekarlık Günlerini Film Setinde Geçiriyor!
22 Temmuz 2010

Mustafa Üstündağ; Barakuda Film Production’ın, macera ve kahkaha tufanı yaratacak “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” adlı yeni filminde, uyuşturucusu çalınan mafya babası “Sadık”ı canlandırıyor. Üstündağ, sanatçı kimliği ile karanlık dünyanın acımasız patronunu canlandırırken, gerçek hayatında yakın zamanda kuracağı yuvanın heyecanını yaşıyor.

 

Aksiyon – komedi filmi “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”da rol alacak olan, izleyicilerin yakından tanıdığı diğer oyuncular ise Demet Evgar, Mete Horozoğlu (Dildo), Fırat Tanış (Tik), Ali Atay (Manik), Rasim Öztekin, Pamela Spence, Erdal Tosun, Fırat Doğruloğlu, Bihter Dinçel, Bülent Çolak, Onur Özcan, Barış Başar, Ali Tutal, Metin Coşkun.

 

Filmin yönetmenliğini Gümüş, Genco, Cümbür Cemaat Aile gibi beğenilen yapımlarla tanınan ödüllü yönetmen Kemal Uzun, yapımcılığını ise Geniş Aile, SICAK, Haneler, Gümüş, O.. Çocukları, Kampüsistan gibi başarılı yapımlara imza atan Mahmut Kayımtu, Ahmet Kayımtu ve Ziyad Candan tarafından kurulan Barakuda Film Production üstleniyor. Senaryosu Caner Güler’e ait “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun müziklerini ise Multitap hazırlıyor.

Tüm yorumlar (5)

Avatar
TwostarT (Star) | 10 Mayıs 2011, 15:10

Evlendiğini yeni öğrendim. Çok sevdiğim bir oyuncu mustafa üstündağ. :)

Cevap Yaz
0
0
Cutur (Artist) | 22 Temmuz 2010, 17:41

Guzel bir film olucak kesin baksaniza evlenmesine bukadar az kalmasina ragmen son gunlerini bile sette gecirecek kadar deger verilen bir yapim umarim guzel olur =)

Cevap Yaz
0
0
zekoriya (Dublör) | 22 Temmuz 2010, 13:34

Hadi bakalım hayırlısı güzel bir film bekliyoz. inaşllah yazdığınız gibi "macera ve kahkaha tufanı yaratacak" sözü gerçek olur :)

Cevap Yaz
0
0
askabilla (Profesyonel) | 22 Temmuz 2010, 13:17

hmmm güzel mustafa üstünda :D bekarlık sultanlıktır derler ama :D bilmem yaradımı buna acaba :D

Cevap Yaz
0
0
Wholki (Efsane) | 22 Temmuz 2010, 13:02

Mustafa Üstündağın sinemaya çok yakıştığını ve kendi tarzını çok iyi yansıttığını düşünüyorum... Bu film de diğerleri kadar eminimki iyi olacaktık. Evlenecek olması da iyi bir haber. Mutluluklar dilerim kendisine.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz