Mustafa Üstündağ Son Bekarlık Günlerini Film Setinde Geçiriyor!

22.07.2010 10:15
Mustafa Üstündağ Son Bekarlık Günlerini Film Setinde Geçiriyor!

Mustafa Üstündağ; Barakuda Film Production’ın, macera ve kahkaha tufanı yaratacak “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” adlı yeni filminde, uyuşturucusu çalınan mafya babası “Sadık”ı canlandırıyor. Üstündağ, sanatçı kimliği ile karanlık dünyanın acımasız patronunu canlandırırken, gerçek hayatında yakın zamanda kuracağı yuvanın heyecanını yaşıyor.

 

Aksiyon – komedi filmi “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”da rol alacak olan, izleyicilerin yakından tanıdığı diğer oyuncular ise Demet Evgar, Mete Horozoğlu (Dildo), Fırat Tanış (Tik), Ali Atay (Manik), Rasim Öztekin, Pamela Spence, Erdal Tosun, Fırat Doğruloğlu, Bihter Dinçel, Bülent Çolak, Onur Özcan, Barış Başar, Ali Tutal, Metin Coşkun.

 

Filmin yönetmenliğini Gümüş, Genco, Cümbür Cemaat Aile gibi beğenilen yapımlarla tanınan ödüllü yönetmen Kemal Uzun, yapımcılığını ise Geniş Aile, SICAK, Haneler, Gümüş, O.. Çocukları, Kampüsistan gibi başarılı yapımlara imza atan Mahmut Kayımtu, Ahmet Kayımtu ve Ziyad Candan tarafından kurulan Barakuda Film Production üstleniyor. Senaryosu Caner Güler’e ait “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun müziklerini ise Multitap hazırlıyor.