Sinemalar.com

Bu hafta vizyona giren filmler

Bu hafta vizyona giren filmler
23 Temmuz 2010

Bu sıcak yaz günlerinde sinema salonlarına 2 yeni film geldi: Avatar: Son Hava Bükücü ve Deney.

Anime TV dizisinden uyarlanan Avatar: Son Hava Bükücü, bir seri olacak olup 1. bölümü, serinin ana karakteri Aang\'ın hayatta kalma mücadelesinin açılış bölümüdür. Hayranları merakla M. Night Shyamalan\'ın bu seriyi nasıl uyarladığını izlemeyi bekliyorlardı ve o gün geldi. 3D izlenebilen film Noah Ringer, Jackson Rathbone, Dev Patel ve Nicola Peltz gibi aktörleri salonlara taşıyor.


Deney ise Adrien Brody ve Sarah Polley\'in başrollerinde oynadığı bir bilim kurgu filmi. İçinde korku ve gerilim öğeleri de bulunan film iki genetik mühendisinin çalışmaları sırasında ürettikleri melez bir varlığın yol açtığı vahşeti konu alıyor.Filmin yönetmeni ise Vincenzo Natali ve yapımcıları arasında Hobbit filminin yapımcısı Guillermo del Toro da bulunuyor.

Keyifli haftalar sinemalar.com!

 

Son Hava Bükücü

 

 

 

 

Deney

Tüm yorumlar (19)

Avatar
TwostarT (Star) | 10 Mayıs 2011, 15:05

Her ikifilmde bence güzel değili..        

Cevap Yaz
0
0
ikonium42 (Artist) | 17 Aralık 2010, 01:07

son hava bükücüyü bi arkadaşım beğenmemiş. deney filminde enteresan sahneler var sonu saçma ve de adrian brody ye rol gitmemiş

Cevap Yaz
0
0
silentscream12 (Amatör) | 1 Ağustos 2010, 20:47

avatar güsel bir film olmuş tabiki animedeki kadar eğlenceli olmasını beklemedim ama yinede başarılı buldum:D

Cevap Yaz
0
0
zgm (Jön) | 28 Temmuz 2010, 03:55

Deney filmini bilmiyorum. Ancak merakla beklediğim ve başarılı olduğunu düşündüğüm bir filmdi. Ancak Son Hava bükücünün fragmanlarından dolayı çok başarılı bir film olduğuna eminim. Zaten yönetmeni kim :)

Cevap Yaz
0
0
joeBlackANK (Amatör) | 27 Temmuz 2010, 01:15

Son hava bükücü gerek film kurgusu gerek görsellik olarak iyi bir yapım olmus gittim beğendim etkilendim filmin sonundan anlaşılan ise kesinlikle devamının geleceğidir sonuç olarak verdiğiniz para boşa gitmiyecektir güzel zaman geçireceksiniz...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz