Sinemalar.com

Predators Filminin Çok Özel Klipleri Yayında!

Predators Filminin Çok Özel Klipleri Yayında!
27 Temmuz 2010

“Sin City”, “Once Upon A Time in Mexico”, “From Dusk Till Dawn” gibi filmlerin yönetmenliğini başarıyla üstlenen Robert Rodriguez’in yapımcılığında çekilen ve “Kontroll”, “Vacancy”  gibi filmlere imza atmış Nimród Antal’ın yönettiği film PREDATORS’ın başrollerinde Oscarlı oyuncu Adrien Brody ile Alice Braga, Topher Grace, Danny Trejo yer alıyor.

 

 

 

Av

 

Predators filminin özel kliplerine ve fragmanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Konu:

 

Predator evreninde yepyeni bir sayfa açılıyor... Robert Rodriguez’in yapımcılığında çekilen filmde, başrolde Oscarlı oyuncu Adrian Brody, seçilmiş bir grup paralı askerin lideri olarak karşımıza çıkıyor. Yabancı bir gezegene getirilen birlik, kısa sürede kendilerinin av olduğunu farkeder. Gözden düşmüş bir fizikçi dışında her biri soğukkanlı birer katil  olan ve Yakuza, suçlular, ölüm mangası timinden oluşan bir grup paralı askerler, insan “predator”(avcı)lar. Düştükleri gezegende bu sefer kendileri uzaylı predator’lar tarafından sistematik bir biçimde avlanıyorlar.

Tüm yorumlar (21)

Avatar
sahinalageyik (Amatör) | 7 Kasım 2012, 23:26

bu fılmın devamı olmalı ya ne zaman cıkacak bılgısı olan yokmu

Cevap Yaz
0
0
MustafaTk (Profesyonel) | 16 Eylül 2011, 09:56

Güzel bir Film olacak gibi gözüküyor Kadroda Oskarlı

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 10 Mayıs 2011, 15:17

StarCraft hayranları bence daha bi çok sevinmiştir filme ama pek bekledikleri gibi çıkmamıştır benim gibi hayal kırıklığına uğramışlardır. Bende Proton hayranıyım fakat alakasız olmuş :S 

Cevap Yaz
0
0
chronicle (Profesyonel) | 18 Şubat 2011, 10:46

predator nedir hiç biLmiyorum
ama iLgimi çekiyor :)

Cevap Yaz
0
0
JB (Efsane) | 13 Ağustos 2010, 02:17

film şimdiden internete düşdü bile.baktım ama konusunu biraz daha güzel anlaşılır yapsalar daha iyi olurdu ama bakmanızı tavsiye ederim sıkılmadan izleyebilirsiniz..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz