Sinemalar.com

Robocop İşsiz Kaldı

Robocop İşsiz Kaldı
29 Temmuz 2010

 

MGM’in son zamanlarda yaşadığı mali kriz süper polis Robocop’u da etkiledi. 80’lerin bilim kurgu tarzına yeni bir soluk katan Paul Verhoeven’ın Robocop’u  MGM tarafından yeniden çekilecekti, ancak şirketin yaşadığı mali krizden dolayı çekimlerin iptal edildiği açıklandı.

 

Filmin yönetmen koltuğunda oturması beklenen Darren Aronofsky filmin çekilmemesi için MGM şirketini suçladı, ancak şirket içinden bir yetkili şöyle bir açıklama yaptı; “Bitti. Kaput. İptal. İlk kaybımız bu oldu. Aronofsky zaten ilgisini filme karşı kaybetmişti. Sanırım elimizdeki üç filmle mutlu olmaya devam edeceğiz.”

 

MGM şirketinin James Bond serisinden sonra Robocop serisinede son vermesi, şirketin kapanmaya doğru gittiğinin işaretleri. Sanırım bu durumda MGM’e bağlı olan birçok filmin hayranları üzülmeye devam edecek.

 

Tüm yorumlar (17)

Avatar
dipnot (Jön) | 3 Ağustos 2010, 00:43

Hollywood'un en önemli film stüdyosunun bu hali gerçekten içler acısı...

Cevap Yaz
0
0
Saimcan (Amatör) | 2 Ağustos 2010, 15:01

Çocukluğumun en büyük kahramanlarından robocop ama eskide kalmalı . Uzatmasınlar robocopu herşeyin tadı var.

Cevap Yaz
0
0
izafiyet (Dublör) | 1 Ağustos 2010, 16:59

ZATEN FİLM ÇEKME GİBİ Bİ DÜŞÜNCELERİ YOK ADAMLAR JAMES BONDDAN SONRA ROBO SERİSİNEDE SON VERDİKELRİ İÇİN İFLASIN EŞİĞİNDE OLDUKLARINI ANLATIYORLAR. YANİ YILDIZLAR ARASINDAN BİR YAPIM ŞİFRKETİ DAHA EKSİLDİ SORUNLARI PARASIZLIK DEĞİL BENCE SORUNLARI SENARYO FAKİRLİĞİ MGM GERÇEKTEN SÜPER Bİ ŞİRKETTİ ÇOCUKLUĞUMUZDA O ŞİRKETE AİT BAYA FİLMLER İZLEDİĞİMİ BİLİRİM İNŞALLAR İYİ İŞLER AYARLAYIP BU BATAKTAN ÇIKARLAR.

Cevap Yaz
0
0
bloodyeagle (Jön) | 1 Ağustos 2010, 16:13

kendi zamanında çekildiğide güzeldi ama tadında bıraksınlar film çekilirse şimdiki karhramanların çok gerisinde kalır biz robocoğu eski bildiğimiz gibi hatırlayalım

Cevap Yaz
0
0
korayart (Figuran) | 1 Ağustos 2010, 03:42

robocop mu ya eski defterleri açmayın ya adamlar evlerinde denizaltı yapıyor helikopter yapıyorlarya bi robocop mu yapamicaklar.. bende eskiden beri nefret ederim ama ilk filminde robot olmadan önceki adamı mermi yağmuruna tuttukları sahne hala gözümün önünde bi o kısmını sevmiştim.. bencede bir yerden para gelse bile çekmeyin bu filmi yazık yaa..

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz