Christina Aguilera Büyülü Sesiyle Karşınızda

05.08.2010 11:10
Christina Aguilera Büyülü Sesiyle Karşınızda

Steve Antin’in yönetmen koltuğunda oturduğu müzikal tarzındaki Burlesque filminin yayınlanan ilk fragmanı sinemalar.com’da yayına girdi. Başrollerinde Christina Aguilera’nın yer aldığı ve Cher, Kristen Bell, Cam Gigandet gibi ünlü isimlerin yer aldığı film 07 Ocak 2011 yılında Türkiye’de vizyona girmesi bekleniyor.

 

Moulin Rouge ve Cabaret karışımı müzikal bir film olan Burlesque’de birbirinden ilginç danslarıyla Christina Aquilera’nın büyülü sesi bizleri bekliyor.

 

Konu:

Küçük bir kasabadan Los Angelas\'ta yaşamak üzere ayrılan Ali, geçmişini geride bırakmak istemektedir. Oldukça güçlü bir sesi olan Ali, şehrin en önemli klüplerinden biri olan Burlesque Lounge\'ta çalışmaya başlar. Garson olarak işe başlayan Ali, sahnede olmayı istemektedir. O an mali ve kişisel problemlerle çalkalanan klüpte, işletmeciliği yürüten Tess bir çıkış yolu aramaktadır. Tess klüp için de iyi olacağını düşündüğünden Ali\'ye destek olur.

 

Ali sesi ile herkesi büyülemiştir, bir anda hem kendisi hem de klüp gözde bir hal alır. Elbette bu kıskançlık ve rekabeti de beraberinde getirecektir.

 

 

 

Burlesque