Sinemalar.com

Nene Hatun

Nene Hatun
6 Ağustos 2010

Avni Kütükoğlu’nun yönettiği ve Açelya Elmas, Barış Koçak, Mehmet Esen ile Betül Şahin’in oynadığı Nene Hatun, 29 Ekim 2010’da Özen Film dağıtımıyla Kat Yapım tarafından vizyona çıkarılıyor.

 

ÖNCE VATAN SAĞ OLSUN!

 

Üniversite Kız kayak takımı 2011 Kış olimpiyatlarına hazırlık çalışmalarını sürdürmektedir. İçlerinden bir vardır ki bölgenin kızı olması nedeni ile bu spora oldukça yatkındır ve ondan çok şey beklenmektedir. Suna okuldaki başarısı ve kişisel özellikleri ile de herkesin takdirini toplamaktadır, fakat tam bu sırada büyük bir talihsizlik yakasına yapışır, abisi ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır ve hayattaki her şey altüst olmuştur. Hocası bu problemin üstesinden gelmesi için Suna\'ya NENE HATUN\'u örnek gösterir. En umutsuz durumda bile mücadeleye daha azimli şekilde devam etmenin hayata tutunmak ve başarıya ulaşmak için en doğru yol olduğunu anlatır.

Tüm yorumlar (8)

Avatar
king-of-pop (Jön) | 12 Ağustos 2010, 13:21

suna muna olmasaymış daha iyi olurmuş.sadece nene hatunu örnek gösterdiği için filmin ismini öyle yapmaları saçma..!bende onun hayatını anlatcak falan sanmıştım.geçen hafta erzurumdaydım ve nene hatunun mezarına gittik,ilgili bir film olcak diye sevinmiştim!

Cevap Yaz
0
0
rvydp (Artist) | 9 Ağustos 2010, 22:01

film olması güzel , izleyeceğim                                             .

Cevap Yaz
0
0
Halki (Profesyonel) | 7 Ağustos 2010, 17:48

Sadece Suna'ya örnek gösterdiği için mi filmin adı Nene Hatun. Şaka gibi ya.

Cevap Yaz
0
0
EGK (Jön) | 7 Ağustos 2010, 17:09

aslında filmi izlemeden olumlu yada olumsuz yargıda bulunmak saçma olur.sadece konusu ve oyuncularına bakarak türk sinemasına katkısı olacağını düşünüyorum.gereken değeri vermemiz gerek.

Cevap Yaz
0
0
Kemal26 (Profesyonel) | 7 Ağustos 2010, 00:13

oyuncu kadrosu pek sağlam gözükmüyor ama konu itibariylende filmden çok fazla bişey beklemiyorum...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz