Sinemalar.com

Gossip Girl'ün Serena'sı mı Barselona Barselona'nın Vicky'si mi?

Gossip Girl'ün Serena'sı mı Barselona Barselona'nın Vicky'si mi?
11 Ağustos 2010

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban filminin yönetmeni Alfonzo Cuaron’un yeni filmi Gravity için Scarlett Johansson ve Blake Lively arasında ufak çaplı bir rekabet var gibi duruyor.


Robert Downey Jr. Filmde oynayacak kesin karakterlerden biri fakat kadın rol için herhangi bir kesinlik yok. 3D çekilecek olan film uzay kalıntılarında oluşan bir felaket sonrası Hubble teleskopunu tamir eden astronotları konu alacak. Felaket sonrası hayatta kalan birkaç kişiden biri Robert Downey Jr olacak. Kadın karakter ise bir diğer hayatta kalan olacak ve hayatta kalanlar dünyaya dönmek için beraber savaşacaklar. Dolayısıyla kadın karakterin Downey Jr.’a uyum sağlaması gereken bir aktör olması gerek.


2 haftadır test çekimlerinde sette bulunan Lively ve Johansson bir karar için bekliyorlar. Johansson daha önce Iron Man 2’de Downey Jr. ile oynamıştı ve Johansson’ın bu rol ile güçlü kadın karakterleri oynayabilecek bir yüzü olduğunu öğrendik. Fakat filmin yapımcıları en son Green Lantern’de dikkatlerini çeken Lively için ısrarcı gibi görünüyorlar.

 

Bu rekabet bir süre daha devam eder gibi görünüyor. Peki sizce astronot kıyafetlerine en çok yakışacak hangisi olur?

Tüm yorumlar (62)

Avatar
sophia-bush (Amatör) | 14 Mart 2011, 16:09

zaten rol için scarlett seçilmişti. ama blake yapımcılara yalvarmış resmen rol için. öyle okumuştum. bu yüzden şimdi ikiside kararı bekliyorlar. umarım SCARLETT seçilir.

Cevap Yaz
0
0
sashaaaaaaaaaa (Artist) | 2 Şubat 2011, 12:33

ben kesinlikle scarletten yanayım blake hiç sevmiyorum o kıza oldum olası ısınamadım ggülüşünden nefret ediyorum ayrıca roberta ykısacagınıda hiç düşünmüyorum oyum scarletten yana

Cevap Yaz
0
0
TheArmy (Dublör) | 4 Aralık 2010, 20:52

Blake Lively 'e Gossip girl den bayılırım.Ama bence S.Johanson biraz daha önde .
2. Filmde rol alması ve Blake'den Daha Tecrübeli Olması ona avantaj sağlıcak gibi görünüyor.Sonucunda Böyle olacagından Pek Şüphem Yok.

Fakat Blake Lively i de oynarken görmek hiç fena olmaz. Yetenekli ve çok güzel bir oyuncu oynarsa rolünün hakkını vereceğine inanıyorum.Ben iki oyuncuyuda gayet keyifle izlediğim için pek taraf tutamıyorum açıkcası...
 
İyi Olan Kazansın :)=)

Cevap Yaz
0
0
smla (Profesyonel) | 14 Kasım 2010, 15:03

tabiki scarlett johansson yakışır öle bi filme

Cevap Yaz
0
0
rdjholmesstark (Profesyonel) | 7 Ekim 2010, 18:06

tabiki scarlett johansson.robert downey jr. la uyum sağlayacak bi oyuncu ve bence blake lively robert downey jr. a fazla yakışmaz ama yan yana görmeden bişe diyemem.ama robert downey jr. varsa filmi kesin izlerim diyebilirim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz