Sinemalar.com

Önünde bir kavşak belirdiyse hayatın değişecek demektir...

Önünde bir kavşak belirdiyse hayatın değişecek demektir...
16 Ağustos 2010

 

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selim Demirdelen’in üstlendiği, yapımcılığını Türker Korkmaz / Arti Film’in yaptığı film 1 Ekim 2010 tarihinde seyircisiyle buluşuyor.

 

Başrollerini Güven Kıraç ve Sezin Akbaşoğulları’nın paylaştığı; Umut Kurt, Cengiz Bozkurt, Yücel Erten, Nihal Koldaş, Mete Horozoğlu ve Dolunay Soysert gibi birçok ünlü oyuncunun da yer aldığı filmin konusu:

 

“Güven, bir muhasebe şirketinde şef olarak çalışmaktadır. Mutlu bir evliliği, her şeyden çok sevdiği bir kızı vardır. Mesai arkadaşlarına kızının başarılarını anlatmaya bayılır. Kızı da ona çok düşkündür. Her gün okuldan eve gelir gelmez babasını arar. Güven sıradan bir günün ardından şirketten çıkar, otobüse biner. Evinin bulunduğu ıssız sokak boyunca yürür, oturduğu üç katlı apartmanın önüne gelir. Dairesine girer, üstünü çıkarır, yüzünü yıkar, salondaki kanepeye oturur. Salon boştur. Ev boştur...”

 

Birçok ödüllü reklam filmiyle adını duyuran; “Anlat İstanbul”un yönetmenlerinden Selim Demirdelen, en son ekranların büyük beğeni toplayan dizisi “Bıçak Sırtı”nı çekti.

 

Selim Demirdelen, ilk sinema filmi “Kavşak” için: \"Sinema seyircisinin beklentilerini ön planda tutan, Türk Sineması’na karşı duyulması gereken sorumluluğun bilincinde bir film üretmeyi hedefledik.‘’ dedi.

 

Tüm yorumlar (4)

Avatar
gokhanzade (Profesyonel) | 21 Ağustos 2010, 19:36

iyi bir filme benziyor, sağlam oyuncular var, adını duyuracaktır...

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 16 Ağustos 2010, 16:10

Bende "Kavşak"'ı "Yavşak" Die okuorum xD allahım bu ne mllıktır "
Önünde bir "Yavşak" belirdiyse hayatın değişecek demektir...Zuhaha xD

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 22 Ağustos 2010, 18:17

Zuhaha rezalet xD:P

0
0
ozatazade (Figuran) | 17 Ağustos 2010, 03:21

ne tesadüf bende xD

0
0
bsrhm (Artist) | 16 Ağustos 2010, 13:27

Oyuncular güzel.İyi bir film olacağını düşünüyorum.Hadi hayırlısı bakalım ...

Cevap Yaz
0
0
Emsallsiz (Jön) | 16 Ağustos 2010, 11:39

fragmanı izlemşiştim etkileyici sayılabilir gerçektende güven kıraç çok sevdiğim bir oyuncudur zaten boş iş olmayacağından eminim güzel bir film bizi bekliyor

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz