Sinemalar.com

Angelina, Johnny'i zalim bir maceraya sürüklüyor

Angelina, Johnny'i zalim bir maceraya sürüklüyor
16 Eylül 2010

Başrollerinde dünyaca ünlü iki oyuncu, Angelina Jolie ve Johnny Depp’in yer aldığı The Tourist filminin ilk fragmanı yayınlandı.  10 Aralık’ta vizyona girecek olan filmin fragmanında Angelina Jolie güzelliğiyle yine ön plana çıkıyor.

 

The Tourist

 

Yönetmen koltuğunda The Lives of Others filminden tanıdığımız Florian Henckel von Donnersmarck yer alıyor.  Başrollerinde ise Oscar ödüllü Angelina Jolie, Altın Küre ödüllü Johnny Depp, Priest filminde izleyeceğimiz Paul Bettany ve Timothy Dalton yer alıyor.

 

Hikaye, kırık kalbinin acısından kurtulmak için İtalya’ya giden Amerikalı bir turist, Frank (Depp)’in etrafında şekilleniyor. Olağanüstü bir kadın olan Elise (Jolie)’nin yoluna çıkmasıyla işler değişir. Ancak Elise’nin onunla karşılaşması aslında tesadüf değildir. Arka planda Venedik’in nefes kesen manzaraları eşliğinde Frank, bir ilişkinin ardından koşarken aslında etrafında tehlikeli entrikaların döndüğünü fark eder.

Tüm yorumlar (85)

Avatar
BeyzaJD (Figuran) | 14 Eylül 2011, 19:18

kesinlikle muhteşem bir film Angelina jolie ve kesinlikle Johnny Depp ....

Cevap Yaz
0
0
yudum46 (Artist) | 10 Ağustos 2011, 13:44

izlenilesi bir film.asla pişman olmayacaksınız.kesinlikle izleyin derim...

Cevap Yaz
0
0
TwostarT (Star) | 10 Mayıs 2011, 16:13

Süper bir film şiddetle tavsiye ederim.  :)                     

Cevap Yaz
0
0
RachelGreen (Artist) | 9 Aralık 2010, 18:42

2005 yapımı ''Anthony Zimmer''in yeniden çevrimi olan Turist'in yönetmeni adını ilk kez Başkalarının Hayatı ile duyduğumuz Florian Henckel von Donnersmarck. Yönetmenin bu filmi 2.uzun metraj filmi.Anthony Zimmer'in bu filmi 2005 yılında eleştirmenler tarafından beğenilse de gişede büyük bir patlama yapamamış.Bakalm bizim Angelina Jolie ve Johnny Deep'in Turist'i gişede neler yapıcak ?? :)

Cevap Yaz
0
0
Rapisyen35 (Profesyonel) | 5 Aralık 2010, 09:29

Balıkesir Akçay Atlas'a gelir gelmez izliyeceğim.Angelina Jolie'nin hiç bir filmini kaçırmadım diyebilirim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz