Sinemalar.com

Ezel Hayranları 8’i Geri İstiyor!

Ezel Hayranları 8’i Geri İstiyor!
13 Ekim 2010

Düzenlediğimiz anket sonucunda Ezel izleyicilerinin Sekiz karakterini sevdiğini ortaya çıktı. Bir hafta süren Ezel anketine katılan on bine yakın üye, dizinin bu sezon en çok ilgi çeken karakteri olan Sekiz’in diziden gitmesini istemediğini belirtti. “Sekiz, dizide kalmalı mı, gitmeli mi?” sorusuna ankete katılanların yaklaşık %68’i “Ölmemeli, kalmalı ve Dayı’nın ekibine katılmalı” şeklinde yanıt verdi.

 

Diğer taraftan izleyiciler Ezel’de konuk oyuncu olarak Beren Saat’i de görmek istediklerini belirttiler. Şu anda “Fatmagül’ün Suçu Ne?” adlı dizide oynayan ve Kıvanç Tatlıtuğ’un eski rol arkadaşı olan Beren Saat, “Ezel’de hangi oyuncuyu görmek isterdiniz?” sorusunda oyların %37’sini aldı. Beren Saati, Lost adlı yabancı dizide ünlenen ve Türkiye’ye bir dondurma reklamı için gelen Josh Holloway %35’lik oranla takip etti.

 

Anketin en ilginç sonucu ise “Ezel’de önemini kaybetti, diziden çıksın dediğiniz karakter hangisidir?” sorusuyla geldi. Ankete katılan Sinemalar.com üyelerinin %40’ı Cengiz karakterinin diziden çıkması gerektiğini belirtti. Cengiz’i %27’lik bir oranla dizinin ana karakterlerinden biri olan Eyşan takip etti.

Tüm yorumlar (48)

Avatar
TwostarT (Star) | 11 Mayıs 2011, 19:13

Berbat bir dizi oldu. Bırakalı 1 ayı geçmiştir. Hiç pişman değilim valla :D

Cevap Yaz
0
0
Ornogz (Profesyonel) | 17 Ekim 2010, 19:12

sezon 1 cok ıyıdı..Fakat sezon 2 yı halen ızlemedım..

Cevap Yaz
0
0
Gostivarli (Profesyonel) | 17 Ekim 2010, 07:33

Diziye dönünce Haluk Bilginer resmen oyunculuk dersi veriyor. Ama dizi ikinci sezonu ile tabiri caizse içine etti. İlk sezon adam intikam için yapmadığını bırakmıyordu haklı olarak, ama ikinci sezon bir anda herkesi affetti. Eee birinci sezondaki o intikam hırsı ne oldu? O kadar kazığın hesabı ne oldu? Yok Eyşan'ı affetmeler falan çok saçmaladılar bence. Birde Eyşan'ın utanmadan trip atmasına kıl oldum. Sen adamı zindana attırmışsın çürüsün diye bir de utanmadan trip atıyorsun.
 
İlk sezon çok kaliteliydi fakat ikinci sezonu sırf piyasada adam gibi dizi yok diye ve ciddi anlamda Kenan Birkan olayının içyüzünü merak ettiğim için izliyorum. Her zaman canlı izlemiorum çoğu zaman internetten tekrarını izliyorum çünkü Kenan Birkan olayı dışında hiç heyacanı kalmadı. İnşallah kenan Birkan'ın neyin intikamını aldığı konusunu iyice açıklarlar. Bari o kısım mantıklı olsun Ezel'in intikamına benzemesin.
 
Şahsi düşüncem keşke ilk sezon Ezel'in intikamı ile şahane bir şekilde bitirselerdi.

Cevap Yaz
0
0
hypnotist (Dublör) | 15 Kasım 2010, 20:51

Dizinin sloganı ''ihanet onları ayırdı , intikam birleştirecek' keşke önce o kadar izlemeden slogana baksaydın.hala neyin intakımı diyorsun aşk yüzünden işte nasıl izliyorsunuz arkadaş anlamıyorum ki diziyi, bu sene bence dahada mükemmel 

0
0
Gostivarli (Profesyonel) | 17 Ekim 2010, 07:11

Abi bu memlekette sinema bu yüzden gelişmiyor işte. Sırf bir oyuncu yakışıklı veya güzel diye geri dönsün mantığı bu memleketin sinemasının gelişmesine baltayı vuruyor.
 
Kıvanç Tatlıtuğ yakışıklı bir kardeşimiz ama iyi bir oyuncu değil. Kendisi bu dizide olmadan evvelde bu dizinin kemikbir izleyici kitlesi vardı. Sırf o çıktı diye diziyi bırakacak varsa sadece güle güle demek lazım. Ayrıca hakikatten alttaki yorumları okudum ve utandım. Yok sedyede götürülmedi, yok cenazesi gözükmedi bu nasıl bir mantık ya?
 
İşte bu kafadaki arkadaşlar yüzünden abidik kubidik konulu saçma diziler ortalıkta geziniyor.

Cevap Yaz
0
0
haticematt (Figuran) | 17 Ekim 2010, 01:36

sekizde gelse her zamn ezel bir numara sekizin gelemsi baş rol oyuncularının arkada kalmasına sebep oldu ve beren saatin dizide olması çok saçma olurdu...sekizi ilk gördüğümzde herkes çok şaşırmıştı ama bence sekiz rolü kıvanç tatlıtuğya yakışmıyordu...benim düşüncem böyle...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz