Sinemalar.com

Bir Avuç Deniz

Bir Avuç Deniz
18 Ekim 2010

2011’in en iddialı filmlerinden biri olmaya aday “Bir Avuç Deniz”in çekimleri başlıyor.

 

Bir Avuç Deniz’in, yönetmenliği ve senaryosu,  bugüne dek 100’den fazla reklam filmine imza atmış Leyla Yılmaz’a ait. Başrollerde günümüzün başarılı ve popüler oyuncularından Berrak Tüzünataç, Engin Altan Düzyatan, Zeynep Özder, Ahu Yağtu ve Tuğrul Tülek’in yanısıra tecrübeleri ile kendilerini kanıtlamış Ayda Aksel ve Can Gürzap yer alıyor.

 

Ekim’in ikinci haftası başlayıp Kasım sonunda tamamlanacak çekimler, güney sahillerinde start alacak ve İstanbul’da devam edecek.

 

Bir Avuç Deniz, Deniz isimli bir kızın; Deniz’e aşık Mert’in; Mert’e aşık Deniz ve Dilek’in; belki de hepsinden önemlisi, oğlu Mert’e aşık Rana Hanım’ın hikayesi.
Bir avuç aldığımız deniz, gerçekten deniz midir?

 

Tutkularımızın sınırı nerede?

 

Sinema dağıtımı Cinefilm tarafından  yapılacak “Bir Avuç Deniz” Mart 2011’de vizyona girecek.

Tüm yorumlar (2)

Avatar
bsrhm (Artist) | 18 Ekim 2010, 21:12

Açıkçası filmde Ayda Aksel'in oynayacak olması beni etkiledi.Çünkü çok sevdiğim ve beğenerek izlediğim bir oyuncudur kendisi.Bakalım filmin konusu değişik duruyor.Dram üzerine kurulu ... Merakla bekliyorum ... Yalnız bunu söylemeden edemicem, Berrak Tüzünataç'ın yerine keşke başka bir aktris oynasaydı :/

Cevap Yaz
0
0
meken (Artist) | 18 Ekim 2010, 17:07

"tutkularımızın sınırı nerede ?"sorusuyla ilgi çekici bir yaklaşım yakalanmış.berrak pek sarmaz beni ama projede bir görmek lazım.çekilsin görelim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz