Sinemalar.com

Demet Evgar ve Pamela Spence Rehin Alındı!

Demet Evgar ve Pamela Spence Rehin Alındı!
19 Ekim 2010

Macera ve kahkaha tufanı yaratacak “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” filminde; “Sadık” isimli mafya babası rolündeki Mustafa Üstündağ, çalınan uyuşturucularının peşine düşüyor. “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo” filminde yaşanan komik olaylar zincirinde; mafya babası Sadık, Dildo’yu (Mete Horozoğlu), Nil’i (Demet Evgar) ve Nil’in arkadaşı Sevtap’ı (Pamela Spence) rehin alıyor. Çekimleri eski bir depoda gerçekleştirilen sahnelerde, başarılı oyuncular heyecan dolu dakikalar yaşarken, komik diyalogları ile de seyircileri kahkahalara boğacak.

 

Birbirinden başarılı oyunculardan oluşan kadrosuyla dikkat çeken “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”; her ortamda her durumdan kendisine potansiyel belalar çıkaran Manik’in (Ali Atay), etliye sütlüye pek dokunmayan, içine kapanık imam hatip lisesi mezunu Tik’in (Fırat Tanış), yüksek egosuyla cezbeden Kazanova karakterli Dildo’nun (Mete Horozoğlu), erkek gibi yetiştirilmiş komiser kızı Nil (Demet Evgar) ve arkadaşı Sevtap (Pamela Spence) ile kesişen yüksek tempolu hikayelerini anlatıyor.

 

Filmin mafya babası Mustafa Üstündağ (Sadık), psiko-fizik merkezi görevlisi Bihter Dinçel (Narin) ve Demet Evgar’ın (Nil) erkek arkadaşını canlandıran Fırat Doğruloğlu’nun (Soner) yanı sıra filmin kadrosunda yer alan, izleyicilerin yakından tanıdığı diğer oyuncular ise; Rasim Öztekin, Erdal Tosun, Ali Tutal, Bülent Çolak, Onur Özcan, Barış Başar, Metin Coşkun. 5 Kasım’da vizyona girerek kış sezonuna damgasını vurmaya hazırlanan “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun film müziklerini ise Multitap hazırladı. Senaryosunu Caner Güler ve Geniş Aile dizisinin sevilen yazarı Cüneyt İnay’ın kaleme aldığı “Vay Arkadaş – Manik, Tik, Dildo”nun yönetmenliğini ödüllü yönetmen Kemal Uzun ve Ahmet Kayımtu üstlendi.

Tüm yorumlar (4)

Avatar
jackville (Star) | 22 Ekim 2010, 01:44

ilgimi çeken türk filmlerinden. sinemada izlemeye değer umarım.. değer herhalde ya :) fragmanına kopmuştum.

Cevap Yaz
0
0
zeynepdemir (Dublör) | 21 Ekim 2010, 01:17

demet evgara bayılırım eğlenceli bir kadın filmde eğlenceli placağa benziyor inşallah beklentileri karşılar

Cevap Yaz
0
0
meken (Artist) | 19 Ekim 2010, 11:25

reklam meklam iyi lanse ediliyor film.umarım methedildiği kadar iyi çıkar.

Cevap Yaz
0
0
LetMeLoveYou (Jön) | 19 Ekim 2010, 11:09

süper bir film olacak eminim :D demet evgar var fırat danış var :D süzme olmuş bir de fragmanında bile koptum :D

Cevap Yaz
0
0
UgurArici (Jön) | 19 Ekim 2010, 17:55

son mesaja koptum zuhahahah ::D:D::D.d.d

0
0
Avatar35 (Dublör) | 19 Ekim 2010, 16:18

Tanışalımmı çok yakışıklısın

0
0
LetMeLoveYou (Jön) | 19 Ekim 2010, 11:10

Tanış :D pardon xD

0
0
Görüşleriniz